23.08.2019 10:54

прапорШановні друзі!

 Щиро вітаю вас з державним святом – Днем

Державного Прапора України!

Кожен народ, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили та свободи. Найбільш шанованим серед них для українців є Державний прапор України. Ми бережемо та шануємо його як найвищу національну святиню. Двадцять вісім років майорить над вільною та незалежною Україною синьо-жовтий стяг, який є уособленням національної єдності,

честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

За цей невеликий проміжок часу ми пережили злети та падіння, втрати і здобутки. Ми -  свідки подій, що мають великий вплив на майбутнє нашої країни, гартують дух патріотизму, виховують повагу до своєї країни, її Прапора та незалежності. Сьогодні, як ніколи, ми з повагою і трепетом ставимося до свого Прапора, адже він окроплений священною кров`ю борців за незалежність і захисників цілісності нашої держави. Він об`єднує всіх нас у прагненні жити вільними і щасливими.  І традиційне підняття Державного Прапора України на найвищій точці Запорізької області є не тільки символом єдності всіх громадян запорізького краю, а й знаком віри  і надії всього Українського народу в краще майбутнє нашої рідної землі та України.  Тож нехай завжди гордо майорить стяг нашої волі і незалежності! Від щирого серця  бажаю всім присутнім міцного здоров’я, добра та  достатку, щедрої долі та наснаги. Нехай у Ваших домівках завжди панує

 спокій та   взаємопорозуміння.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат        

Запорізької обласної ради                                                                              Артем ПОПОВ

 
Майданчик дистанційних комунікацій
22.08.2019 13:51

RCZВ наш швидкісний, мобільний час, світ перейшов на новий етап життя, де головну роль виконує інформація.   На сьогодні інформація є одним з найцінніших ресурсів. У своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій. Доступність до ресурсів не лише з комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також із мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple.

Детальніше...
 
Оголошення
22.08.2019 13:39

uvagaОголошення про проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що   не виходять за межі території Більмацького району Запорізької області.

 Більмацька районна державна адміністрація (далі – Організатор) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Більмацького району Запорізької області (далі - конкурс).

Детальніше...
 
Святкування розпочато - Державний Прапор піднято
22.08.2019 11:49

 

21.08.19 222.08.2019 відбулася церемонія підняття Державного Прапора України на РТПС Комиш-Зоря, присвячена Дню Державного Прапора та 28-й річниці Незалежності України за участі військовослужбовців військових формувань, які дислокуються на території району.Прапор замайорів на висоті 420 метрів над рівнем моря.

Детальніше...
 
Оголошення !
15.08.2019 10:32

Оголошення про проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Більмацького району Запорізької області, яке опубліковане в районній газеті «Рідний край» від 10.08.2019 № 61 вважати недійсним.

 
Рекрутинг: оперативно, якісно, вчасно
15.08.2019 09:31

RCZ

Вже два роки фахівці Запорізької служби зайнятості надають роботодавцям послуги з підбору персоналу по типу рекрутинга. Тільки в цьому році залучено до співпраці майже 1500 роботодавців. Працевлаштовано за допомогою рекрутерів більше 2000 осіб.

Робота рекрутинга полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а і у пошуку роботодавців для шукачів роботи. Сформовано альтернативну базу резюмебільше 6000 пропозицій. Варто зауважити, що люди, які не перебувають на обліку, теж користуються  інформацією  фахівців з рекрутингу,  охоче погоджуються на співбесіду з роботодавцем та успішно працевлаштовуються.

Детальніше...
 
Запорізькі роботодавці потребують працівників
15.08.2019 09:29

RCZ

Багато роботодавців визнають, що їм катастрофічно не вистачає кадрів - доводиться докладати неабияких зусиль і винахідливість, щоб заповнити вакансії. Ринок праці фіксує деякий дисбаланс - бракує фахівців певних професій та існує надлишок інших. У зв'язку з трудовою міграцією в країні спостерігається кадровий дефіцит простих робітників. Тож, який стан із потребою роботодавців у кадрах в Запорізькій області?

Детальніше...
 
Засідання комісії
14.08.2019 15:37

20190814 13112514.08.2019 заступник голови райдержадміністрації Людмила Рябовол провела засідання комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано надану в 2019 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, на якому було розглянуто питання формування потреби щодо спрямування субвенції за напрямами, передбаченими Порядком та умовами надання субвенції у 2019 році. За результатами засідання підготовлено пропозиції та прийнято відповідні рішення.

Детальніше...
 
Увага! Пряма телефонна лінія ОДА!
14.08.2019 08:51

uvaga

     У середу, 21 серпня 2019 року,  в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації  Бабанін Олександр Олександрович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

 


Сторінка 10 з 403
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна