Привітання з Днем незалежності України від голови РДА Артема Попова
23.08.2018 08:43

1408723061 1Дорогі жителі Більмацького району!

Сердечно вітаю вас із найбільшим національним святом –Днем незалежності України!

27 років тому наш народ зробив визначальний крок у своїй історії, став господарем своєї землі, творцем незалежної держави.  Як вінець одвічних прагнень українців, на карті світу з´явилась незалежна Україна, зайнявши своє віками омріяне місце у світовій спільноті.

27 років – часовий проміжок для історії невеликий, а для нашого українського народу – це епохальний період. Не все було просто на  шляху розбудови власної державності, але, незалежно від подій у світі та державі, ми працювали, виховували дітей і сподівалися на гідне життя у своїй країні. Поступово Україна стала частиною європейської спільноти й заявила про свій європейський вибір. Революція Гідності наприкінці 2013 - початку 2014 років, є свідченням того, що ми готові цей вибір захищати, захищати свою країну, її незалежність і територіальну цілісність від внутрішньої та зовнішньої агресії.

День незалежності України вистражданий прагненнями й багатовіковою боротьбою українського народу за свободу, і ми не маємо права про це забувати. Бо незламний дух нашого народу - це напружена боротьба та титанічна праця, заради майбутнього наших дітей, заради майбутнього України.  

Переконаний, що ми відстоїм свою незалежність, оскільки народ з таким великим серцем і сильним духом - нездоланний. Миру, добра та злагоди благословенній українській землі, здоров’я, мужності, добробуту кожній родині.

З Днем Незалежності. Слава Україні!

 

З повагою

голова районної

державної адміністрації, депутат

Запорізької обласної ради                                                         Артем Попов

 
Привітання від голови ОДА Костянтина Бриля
23.08.2018 08:40

K Bryl foto2Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю вас з 27 річницею Незалежності України!

На початку ХХ століття українці змогли відродити державність. А 24 серпня 1991 року Актом проголошення незалежності України вона була відновлена. Зараз, відзначаючи 27-річчя проголошення незалежності України, ми паралельно говоримо про 100-річчя відродження української державності.

Детальніше...
 
Привітання від голови РДА Артема Попова
23.08.2018 08:00

18257 1 0Шановні друзі!

 Щиро вітаю вас з державним святом – Днем

Державного Прапора України!

      День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор. Адже  саме  у повазі до національних символів полягає справжній патріотизм, любов до своєї Батьківщини, гордість за свою історію. За відносно невеликий період становлення України  Державний Прапор став відомий у всьому світі. Він об'єднав сили  всіх українців у подоланні будь-яких перешкод, вирішенні завдань будь-якої складності. І сьогодні від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося, адже це визначає не тільки авторитет державної символіки а й авторитет нашої країни в цілому.

       Бажаю всім миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо рідного краю і України!  Бажаю всім нам бути гідними пам'яті наших попередників, які працею, здоров'ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич Державного Прапора країни! Зі святом вас!

 

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат        

Запорізької обласної ради                                                                              Артем Попов

 
ЗАХІД ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
22.08.2018 16:45

DSCN4983Патріотичне виховання дітей та молоді на сучасному етапі розвитку суспільства спрямовується на залучення їх до глибинних пластів національної культури і духовності, формування у дітей та молоді національних світоглядних позицій, ідей, поглядів і переконань на основі цінностей вітчизняної та світової культури. Воно повинно здійснюватися систематично, тобто, і в позашкільний час з метою забезпечення всебічного розвитку, гармонійності і цілісності особистості, розвитку її здібностей та обдарованості, збагачення на цій основі інтелектуального потенціалу народу, його духовності і культури, виховання громадянина України, здатного до самостійного мислення, суспільного вибору і діяльності, спрямованої на процвітання України.

Детальніше...
 
У влади на контролі
22.08.2018 16:42

IMG-464bd26cd67c36c9ffb6555169a28f7c-VВ рамках співпраці Комиш-Зорянської об’єднаної територіальної громади з державними установами – суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, із сім’ями, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також з іншими категоріями сімей з дітьми, що потребують соціальної підтримки, заплановано організацію та проведення низки спільних заходів.

Детальніше...
 
ІСТОРИЧНА ДОВІДКА: СТАНОВЛЕННЯ ДЕРЖАВНОСТІ ТА БОРОТЬБА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ
22.08.2018 14:25
informdovidkaУкраїна має тисячолітню традицію державності – Русь, Галицько-Волинське князівство, Велике князівство Литовське, Козацька держава, державні утворення ХХ століття. Вона не була безперервною: під впливом зовнішніх (завоювання) та внутрішніх (міжусобиці) чинників українські території не раз потрапляли під владу держав-завойовниць, люди ставали їх підданими та об’єктами політики денаціоналізації.
Детальніше...
 
ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ
22.08.2018 14:12

derzhprap28 січня 1992 року Верховна Рада України затвердила національний синьо-жовтий стяг Державним Прапором України. Державний Прапор України - це стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.

Жовтий (золотий) і синій кольори використовувалися на гербах руських земель, князів, шляхти і міст середньовіччя та раннього нового часу. Починаючи з 16 століття, козаки Війська Запорозького використовували прапори-хоругви синьо-жовтих барв. А вже з 1710-х років синьо-жовті прапори почали переважати серед козацьких хоругв, такі прапори часто виготовляли з синього полотнища із нашитим на ньому лицарем у золотих чи червлених шатах та золотим орнаментом.

Детальніше...
 
У Більмацькому районі піднято найвищий Державний Прапор у Запорізькій області
22.08.2018 14:09

220818422.08.2018 відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України на Комиш-Зорянському ретрансляторі за участі представників обласної та районної влади, військовослужбовців військових формувань, які дислокуються на території району, учасників АТО, волонтерів та представників ОТГ.

Детальніше...
 
Інформує Більмацьке відділення Пологівської ОДПІ
22.08.2018 13:58

podatkodaПідприємці Пологівського, Більмацького та Розівського районів перерахували до місцевого бюджету понад 31441 тисяч гривень єдиного податку

За сім місяців поточного року підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, перерахували до скарбниці 31441,1 тис. грн. єдиного податку, що відповідно на 9121,5 тис.грн. більше в порівнянні з відповідним періодом 2017 року, про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...
 
УВАГА! ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ (З ПИТАНЬ, ЩО ПОВ’ЯЗАНІ З ПЕРЕХОДОМ НА ЦИФРОВЕ ТЕЛЕВІЗІЙНЕ МОВЛЕННЯ)!
22.08.2018 13:50

telefon 1У понеділок, 27 серпня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія з питань, що пов’язані з переходом на цифрове телевізійне мовлення, під час якої на запитання громадян відповідатиме представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Запорізькій області Кучугурний Володимир Юхимович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

 


Сторінка 10 з 334
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна