Прес-реліз.
12.03.2020 15:14

ДСЗ

Компенсація єдиного внеску роботодавцямодин із реальнихінструментів, які сприяють розвитку малого бізнесу і створенню нових робочих місць.

«Серед форм активної фінансової підтримки роботодавців, які створюють нові робочі місця є компенсація єдиного внеску за кожного працевлаштованого безробітного. Механізм отримання даної компенсації є досить простим. Головною умовою отримання компенсації є відсутність заборгованості у роботодавця зі сплати єдиного внеску, - пояснює директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує за направленням центру зайнятості на нові робочі місця зареєстрованих безробітних квотної категорії, або є суб’єктом малого підприємництва та працевлаштовує зареєстрованих безробітних в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки».

 

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.

Даною послугою у 2019 році скористалися 285 роботодавців, які працевлаштували 472 особи. З початку 2020 року 46 роботодавців отримують компенсацією єдиного внеску за працевлаштовання 64 осіб.

Детальніше...
 
Привітали жінок зі святом весни.
10.03.2020 16:39

 

Василенко06.03.2020 з нагоди вшанування її величності Жінки в КЗ «Центр культури та дозвілля» відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого свята. Зі святом весни представниць прекрасної статі вітали перший заступник голови РДА Олександр Василенко, голова Більмацької селищної ради Борис Ковальчук, голова Більмацької районної ради Юлія Симоненко та депутат Запорізької обласної ради Олександр Машинський. Керівники побажали жінкам міцного здоров’я і благополуччя, великого особистого щастя, уваги й любові рідних і близьких людей. Святкову атмосферу заходу створили працівники центру та кращі музичні виконавці району, які подарували присутнім свої творчі вітання та святковий настрій. По закінченню заходу всі жінки отримали весняні квіти.

Детальніше...
 
Щодо виплати допомоги по вагітності та пологах за рахунок коштів Фонду
10.03.2020 09:55

0-0-984146515164

         За оперативними підсумками січня-лютого 2020 року Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області здійснило фінансування допомоги по вагітності та пологах за 15 листками непрацездатності на загальну суму 389465,16 гривень. На протязі 2019 року профінансовано допомоги по вагітності та пологах за 76 листками непрацездатності на загальну суму 1421471,44 гривень.

Детальніше...
 
Вітаємо зі святом!
06.03.2020 10:16

 

8 березняШановні, дорогі і любі наші жінки!
Прийміть найщиріші поздоровлення зі святом весни,

ніжності та кохання!
Серед кращих традицій нашого народу є повага й шана до жінки. Дбайлива мати, любляча дружина, сестра, сумлінна трудівниця - таке нелегке ваше покликання, яке ви виконуєте з гідністю і терпінням. Своєю мудрістю ви обминаєте гострі кути, терплячістю – зберігаєте мир вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці – будуєте майбутнє. Саме тому ніколи не пройде час, коли чоловіки перестануть поважати вас, цілувати руки матерів і низько вклонятися їм до землі.Адже тепло і ласка ваших сердець, ніжна усмішка долають усі прикрощі нашого буття.
Бажаю вам здоров’я, щастя, надії і любові у ваші родини. І нехай початок весни символізує початок чогось дуже бажаного і прекрасного в вашому житті! А гарне самопочуття і благополуччя стануть запорукою здійснення ваших найзаповітніших бажань. Зі святом!

З повагою

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                              Олександр Василенко 
Твоя успішна кар’єра
06.03.2020 09:59

PA240010 - копияВ Запорізькій області стартував місячник кар’єри молоді  «Твоя успішна кар’єра»

Побудова кар’єри в сучасному світі стає обов’язковою умовою самореалізації в професійній діяльності.  Сьогодні важливо бути не просто гарним фахівцем, важливо бути кращим. Отже, кар’єра є стимулом у професійному становленні працівника та розвитку його особистісного потенціалу.Служба зайнятості системно підходить до визначення алгоритму побудови кар’єри і як ніхто другий, основним вектором в попередженні безробіття та забезпеченні роботою вбачає в  проведенні активної профорієнтаційної роботи серед молоді, як основної ресурсної групи розвитку економіки. І тому  Запорізька обласна служба зайнятості проводить  Місячник кар’єри молоді «Твоя успішна кар’єра» з 02 березня по 01 квітня 2020 року.

Детальніше...
 
Буде закрито переїзд
05.03.2020 15:11

0-0-984146515164

За інформацією Структурного підрозділу «Великотокмацька дистанція колії» Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця» (лист від 27.02.2020 № 179) у зв’язку з проведенням середнього ремонту на перегоні Комиш-Зоря – Щебеневий на 4 км + 579 м на період 10.03.2020 по 11.03.2020 переїзд буде закрито на запланований ремонт із зняттям плит.

 
До уваги зацікавлених осіб!
03.03.2020 12:06

860342 slider

За ініціативи Громадської ради при Міністерстві розвитку громад на території України та громадської спілки «Український форум енергоефективності і відновлювальної енергетики» у період з 23 по 27 березня 2020 року проводиться Всеукраїнський онлайн - марафон «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020».

Марафон має на меті залучити до участі відомих спеціалістів і стати інституційною платформою для формування партнерства між органами центральної виконавчої влади, представниками бізнесу, фінансових організацій та освітніх закладів для впровадження політик і програм з питань енергоспоживанням, зміни клімату та сталого розвитку.

Участь у онлайн – марафоні безкоштовна та умови завчасної реєстрації онлайн зі свого робочого чи домашнього комп’ютера.

 
На нараді у першого заступника голови райдержадміністрації обговорили актуальні питання
02.03.2020 17:07

       нарада02.03.2020 під головуванням першого заступника РДА Олександра Василенка відбулася нарада за участі голів об’єднаних територіальних громад району, районної ради, керівників силових структур, міжрайонної прокурати, ОРВК, служби у справах дітей РДА, головних лікарів ЦПМСД та ЦРЛ,  лікаря-епідеміолога ДУ "Запорізький обласний лабораторний Центр МОЗ України". Під час наради присутні розглянули 3 питання: про заходи щодо недопущення поширення короно-вірусної інфекції в районі;про стан забезпечення правопорядку на території  Більмацького району;про підсумки призову громадян на строкову службу  у 2019 році  та поставлених завдань на 2020 рік.  Перед присутніми виступили головний лікар КНП «Більмацька центральна районна лікарня» Володимир Мацюця, лікар-епідеміолог  Пологівського міжрайонного відділу  ДУ "Запорізький обласний лабораторний Центр МОЗ України" Тетяна Одинець, т.в.о. начальника Більмацького ВП ГУНП Василь Заярський, міжрайонний прокурор Олександр Лось, військовий комісар Більмацько-Розівського ОРВК Ігор Валєєв. 

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 424
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна