Працює служба у справах дітей
11.12.2018 08:29

DITU10.12.2018 працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з фахівцем Більмацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, здійснено профілактичний рейд по заявам громадян, в смт. Більмак, щодо батьків, які неналежним чином виконують батьківські обов’язки.

Під час відвідування родини було складено акти обстеження умов проживання, відбулася профілактична бесіда щодо забезпечення належних житлово-побутових умов для проживання дітей, недопущення зловживання алкогольними напоями, про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей.

Детальніше...
 
Привітання від голови РДА Артема Попова
07.12.2018 08:00

071218zdnemsamovryadШановні керівники та депутати сільських, селищних та районної рад, працівники органів місцевого самоврядування Більмацького району!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати проблеми людей й докладати усіх зусиль для їх вирішення. Сьогодні від ваших ініціатив, вимогливості і пропозицій залежить не тільки соціально-економічний та культурний розвиток громади, а й підтримка жителів. Бажаю вам доброго здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму і наснаги у відстоюванні інтересів громад та подальших успіхів у розбудові й розвитку рідного краю та України.

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                             Артем Попов

 
На яку роботу можуть розраховувати особи з інвалідністю в Запорізькій області?
06.12.2018 16:05

robota-2-e1465537784286Існує стереотип, що для осіб з інвалідністю найчастіше пропонується робота з низькою заробітною платою (не більше рівня мінімальної заробітної плати або на неповну ставку). Деякі з вакансій такі, що не потребують спеціальної підготовки та кваліфікації, в той час коли роботу шукають люди, які мають вищу освіту, тривалий досвід роботи за професією або спеціальністю. Звісно, такі пропозиції мало цікавлять осіб з інвалідністю та не є перспективними для них. Розвінчуючи це стале твердження, можемо зауважити, що станом на 04 грудня 2018 року в базі Запорізької обласної служби зайнятості налічується 92 вакансії для осіб з інвалідністю. І з них лише 10 вакансій – це пропозиція роботи без спеціальної підготовки, тобто некваліфікованої праці.

Детальніше...
 
Засідання комісії
06.12.2018 16:02

narada06.12.2018 в РДА відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) та контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянувши 25 актів, наданих робочою групою по контролю за місцем фактичного проживання ВПО, вирішено призначити (відновити) допомогу 28 особам.

 
Урочистості до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера
06.12.2018 15:28

061218IMG 809006.12.2018 в РБК відбулися урочистості до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера, на які запрошено військовослужбовців, які дислокуються на території району, працівників Більмацько-Розівського об’єднаного районного військового комісаріату, волонтерів. З привітальними словами до присутніх звернулась заступник голови РДА Людмила Рябовол та з нагоди свята вручила грамоти від голови Більмацької РДА за сумлінне виконання громадянського обов’язку перед Вітчизною, вірність Присязі, високий патріотизм та з нагоди Дня Збройних сил України та почесні грамоти Запорізької обласної ради.

Детальніше...
 
Волонтер – той, хто творить добро
06.12.2018 13:58

P8051218090055У день всесвітнього вшанування праці волонтерів у дитячій районній бібліотеці відбулася бесіда – діалог « Твори добро, бо ти людина».

Діалог відбувся між учнями школи «Інтелект», бібліотекарями та одним із координаторів районного центру «Волонтерська допомога», який діяв протягом 2014-2016 років в нашому районі та керівником Центру допомоги учасникам АТО  Бузало Альоною Володимирівною.

Детальніше...
 
Привітання від голови РДА Артема Попова
06.12.2018 08:07

0611218hqdefaultШановні військовослужбовці,

працівники та ветерани Збройних Сил України!

Сердечно вітаю вас зі святом - Днем Збройних Сил України.

Збройні Сили України - це наш тил, захист і безпека. Захищаючи кордони нашої країни, її національні та конституційні інтереси, ви забезпечуєте мир і спокій наших громадян. Ви завжди на варті суверенітету та територіальної цілісності держави і у будь- який час готові стати на захист своїх рідних та землі. Завдяки вашій мужності, силі і відвазі Збройні Сили Україні посідають почесне місце серед найпотужніших армій світу. Адже саме ви - мужні й безстрашні професіонали військової справи. Нинішні й прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть той беззаперечний факт, що наша держава вистояла і зберегла свою незалежність саме завдяки героїзму та самопожертві українських воїнів. Ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Вічна їм слава! Переконаний, що ваш незламний і непереможний бойовий дух, мужність і професіоналізм й надалі будуть національною гордістю, запорукою стабільності та безпеки України.

Бажаю всім вам успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я і незламної віри у нашу перемогу.

Слава Україні!

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                                                         Артем Попов

 
Інформує Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області
05.12.2018 16:07

Скористатися правом на отримання податкової знижки можна до кінця поточного року

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що відповідно до п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ.

Детальніше...
 
Привітання від голови РДА Артема Попова
05.12.2018 08:00

jioxjolix-mШановні друзі!

Щиро вітаю з Днем волонтера всіх, хто небайдужий до долі України і робить все, що може, для Перемоги! Всіх, для кого волонтерство стало способом життя, і хто взяв на свої плечі величезний обсяг роботи і хто в більшій чи меншій мірі відповідає значенню слова "волонтер" - добровільний помічник. В Україні цей потужний рух зародився на Майдані, і те, що він не згас, а навпаки, розвинувся, - це один із здобутків Революції Гідності.Бажаю, щоб у вас ніколи не боліли руки й серця! А в Україні, єдиній і неподільній, запанував мир! І нехай скоріше настане той час, коли волонтери будуть допомагати не армії і вимушеним переселенцям, а людям з особливими потребами, літнім людям, дітям. Адже коли кожен українець стане хоча б маленьким волонтером, тоді Україна дійсно швидко стане квітучою країною!

З повагою
голова районної
державної адміністрації, депутат        
Запорізької обласної ради                                                                             Артем Попов
 


Сторінка 10 з 361
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна