Про кампанію «Декларування 2020» - під час «гарячої лінії» у Пологівській податковій інспекції

  На запитання пологівських та більмацьких платників щодо декларування доходів громадян за 2019 рік відповідала заступниця начальника управління-начальниця відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Пологівського управління Дар’я Кириченко під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія».

Детальніше...
 
Фіскальна служба інформує

Майже 500 тисяч гривень сплатили власники нерухомості Пологівського, Більмацького та Розівського районів

Протягом січня 2020 року власники об'єктів нерухомого майна Пологівського, Більмацького та Розівського районів перерахували до місцевих бюджетів 474,5 тис.грн, що на 141,3 тис.гривень більше в порівнянні з січнем 2019 роком. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...
 

Платники Більмацького району вивчали новації законодавства

        Керівники та фахівці Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області провели семінар для платників податків Більмацького району.

            Відкриваючи захід, начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй зазначила, що з 1 січня 2020 року набули чинності зміни, внесені до Податкового кодексу України та інших нормативно-правових актів.

Детальніше...
 

Підприємцям Пологівщини розповіли про податкові новації 2020 року

            Днями керівництвом та фахівцями Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області проведено семінар для керівників та бухгалтерів підприємств та фізичних осіб-підприємців, присвячений основним змінам у податковому законодавстві. Відкрила захід начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...
 

Пологівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області: до місцевих бюджетів надійшло 75,4 млн. гривень плати за землю

За січень – грудень 2019 року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів надійшло 75,4 млн. гривень плати за землю. Це на 27,1 млн. гривень, або на 56 відсотків більше показників за відповідний період 2018 року.

Зокрема, платниками Пологівського району сплачено 46,1 млн.грн в Більмацькому районі сплачено 13,8 млн.грн, Розівському районі сплачено 15,5 млн.гривень.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 22
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна