пряма лінія

 
Відповідальне батьківство

  Плакат батьківство v3 print A3 v3 040419001 040419002

 
Новели в законодавстві України
Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області (далі - Управління) приділяється особлива увага висвітленню новин у законодавстві.
Останні новації законодавства постійно відображаються у статтях, інформаційних буклетах, презентаційних матеріалах та відеороликах, що готуються працівниками Управління, висвітлюються на офіційному Інтернет-сайті, офіційному Youtube-каналі Управління та відеостенді.
Детальніше...
 
Реалізація Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області інформаційно-просвітницької кампанії «Я маю право голосу»
У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» (далі – проект ЯМП!) Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією 06 березня 2019 року розпочали всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу» (далі – кампанія).
Мета кампанії: підвищення рівня обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту; інформування про порядок здійснення виборчих процедур.
Детальніше...
 
Про хід реалізації Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області в 2018 році загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!»
I may pravoВ Україні та в Запорізькій області, зокрема, продовжує реалізовуватися загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!» (далі – проект ЯМП!), спрямований на підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті.
Слід відзначити, що 2018 рік був Роком реалізації проекту згідно з Указом Президента України від 14.11.2017 № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».
Детальніше...
 


Сторінка 1 з 4
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна