DITU25.04.2019 працівниками служби у справах дітей РДА спільно з фахівцем районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено плановий профілактичний рейд «Кризова сім’я», в смт. Більмак, щодо батьків, які неналежним чином виконують батьківські обов’язки.

Під час відвідування сімей складено акти обстеження умов проживання, проведено профілактичні бесіди щодо забезпечення належних житлово-побутових умов для проживання дітей, про недопущення зловживання алкогольними напоями та про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей.

 

narada25.04.2019 в РДА відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) та контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянувши 24 актів, наданих робочою групою по контролю за місцем фактичного проживання ВПО, вирішено призначити (відновити) допомогу 37 особам.

 

viber image 2019-04-25  10.10.2725.04.2019 голова спостережної комісії при Більмацькій РДА, заступник голови РДА Людмила Рябовол провела засідання, на якому розглянуто низку питань: про стан роботи Більмацького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області щодо здійснення патронажу (громадського контролю) за особами, які перебувають на обліку в районному секторі; про організацію прийому та звернень осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання з метою допомоги у вирішенні їхніх соціально-побутових проблем; про здійснення громадського контролю та виховної роботи в період не відбутої частини покарання особами умовно-достроково звільненими.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 

telefon 1У вівторок, 07 травня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Скобліков Віктор Вікторович.

Звертатись з 10.00  до 11.00 за телефоном 0-800-503-508

 Дзвінки безкоштовні.

 

telefon 1

У п’ятницю, 26 квітня 2019 року, відбудеться  пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник Головного управління Держпраці у Запорізькій області, Бабенко Олександр Петрович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

 


Сторінка 1 з 763
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна