P6110045Конкурс малюнків «Мальовничий Запорізький край» було організовано обласною бібліотекою для юнацтва. Умова заходу - зображення унікальних пам'яток історії та природа міста Запоріжжя і Запорізької області. За тісної співпраці Більмацької центральної районної бібліотеки та дитячої художньої школи презентовано роботи юних талантів нашого району.

Детальніше...
 

 bibliot1  Двері КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» були гостинно відчинені для учнів початкових класів Більмацької опорної загальноосвітньої школи I-III ступенів. Працівники відділу обслуговування провели змістовну екскурсію залами бібліотеки. Книжкова виставка «В країну літніх канікул з книгою» захопила новими цікавими дитячими книгами. Закріпили все прослухане вікториною та конкурсом загадок.

Детальніше...
 

knuga MEDSESTRA 1В КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» на черговому засіданні літературно-мистецької вітальні «Свічадо» відбулася презентація нової книги Миколи Андрійовича Саїнського «Медсестра». Це нова документальна повість про Катерину Митрофанівну Суржик, яка пройшла життєвий шлях від медсестри до почесного громадянина селища Куйбишеве Запорізької області. Презентація відбулася у присутності автора та головної героїні, які змістовно і цікаво ознайомили запрошених із новою книгою. Зачарувала розповідь К.М.Суржик про військові роки та повоєнні події, звеселили її вірші та гуморески. В спогадах було багато тепла, справжнього життя, щирості та сімейних цінностей. Про родинну лікарську династію дізналися від Зої Андріївни Кальченко, доньки Катерини Митрофанівни. Атмосфера зустрічі спонукала поринути у власні спогади про долі своїх родин. Присутні висловили вдячність автору за проведену велику роботу, небайдужість до історії свого краю. Читачі мали змогу ознайомитися з добіркою літератури автора, що є у фонді бібліотеки.

Детальніше...
 

3105201901

29 травня 2019 року до комунального закладу «Більмацька дитяча художня школа» завітали учні молодших класів Більмацької спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів «Інтелект» та Більмацької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Детальніше...
 

poettravenIMG 2537Стало доброю традицією в Більмацькій центральній районній бібліотеці кожного травня проводити творчі зустрічі з поетами Запорізької спілки письменників України в рамках обласного фестивалю «Поетичний травень», який заснований нашим легендарним земляком – білоцерківцем, поетом Петром Ребром. Голова Запорізької обласної організації НСПУ Олександр Медко розповів про особливості цьогорічного фестивалю, гості прочитали вірші та подарували збірки нових поезій.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 41
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна