PA170005

З цієї нагоди оформлено виставку - пам’ять «Від Святослава до Небесної Сотні», яка містить документальні та художні книги сучасних українських авторів про події на Євромайдані 2013-2014 років, а також світлини Героїв Небесної Сотні та підбірку газетних статей «Вони загинули за Україну».

Для учнів провели урок пам’яті «Не переболить і не забудеться». Бібліотекарі разом з учнями відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках, згадали поіменно всіх Героїв Небесної Сотні, переглянули відеосюжети про трагічні події Майдану, спільно виконали Державний Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих. У заході лунали патріотичні вірші.

Детальніше...
 

PA170006Досить символічно, що 14 лютого ми відзначили два чудових свята – День закоханих та День дарування книг. І якщо з популяризацією першого проблем немає, то про друге свято знає менша кількість людей. Бібліотекарі Більмацької дитячої бібліотеки , як люди закохані в книгу і не байдужі до долі своєї бібліотеки, спробували виправити це становище, оголосивши акцію «Подаруй бібліотеці книгу».

В першу чергу свій внесок зробили самі бібліотекарі, подарувавши рідному закладу книги із своїх домашніх бібліотек. Небайдужими виявилися і читачі бібліотеки – дорослі і малі.

Детальніше...
 

 

   PA010201Дитяча бібліотека селища приділяє увагу вихованню у дітей безпечних навичок користування комп’ютером та мережею Інтернет.

   З цією метою для молодших школярів і було проведено у бібліотеці урок – казку «Казка про комп’ютер».

   У формі казки діти і бібліотекарі розповідали історію створення комп’ютера, з яких частин він складається. Правила користування комп’ютером та мережею Інтернет було подано теж у формі казкової історії про рукавичку. Різноманітні лялькові персонажі розповідали про користь та небезпеку користування пристроєм та правилами догляду за ним.

Детальніше...
 
Сторінками Нестайкових книг

PC040030Під такою назвою у дитячій  бібліотеці відбувся літературний круїз, присвячений Дню народження   українського дитячого письменника Всеволода Зіновійовича Нестайка. Бібліотекарі запрошували дітей здійснити екскурсії до окремих книг цього чудового письменника, провели узагальнюючу вікторину за результатами подорожі. 

Детальніше...
 
Про Соборність у бібліотеці

IMG 20200121 145512

         З нагоди Дня Соборності України у КЗ «Більмацька публічна бібліотека» відбувся історичний відеоперегляд «Україна Соборна, як тоді так і тепер». У заході взяли участь учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. «Інтелект» з вчителем Тетяною Рябець, відвідувачі та працівники бібліотеки, громадськість. Присутні дізналися про історичне значення знаменної події, здійснили віртуальну подорож місцями України, а також прослухали вірші відомих поетів. Супроводжували зустріч, як завжди - книги тематичної виставки «Соборна країна - навіки єдина».

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 48
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна