P4230111240419У всі часи бібліотека була і буде найкращим провідником у світі книг, тим місцем, де читачі зможуть відпочити і зрости духовно, морально, професійно. Кожного року КЗ «Більмацька ЦРБ» проводить різноманітні заходи, акції на підтримку читання, пропагування книги. От і цього разу працівники книгозбірні на ганку свого закладу провели акцію «Дегустація нових видань». Кожен бажаючий міг ознайомитися з новинками, стати користувачем та взяти нові, цікаві книги.

Детальніше...
 

 biblioteka240419        Змістовно та захоплююче в КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» стартувала творча виставка «Повір у себе». Дитячі малюнки, вироби з паперу, дерева презентували вихованці шкіл району з інклюзивною формою навчання. Працівники підготували та провели цікаві екскурсії залами бібліотеки, ознайомили з новинками дитячої літератури, книжковими виставками, творчими інсталяціями з вишивки та бісера. Без перебільшення роботи викликають у відвідувачів гарний настрій та наповнюють позитивною енергетикою. Запрошуємо всіх бажаючих помилуватися справжньою красою.

Детальніше...
 

DSC 111018.04.2019 вокальне тріо «Консонанс» КЗ «Більмацький РБК» взяли участь у фіналі XVIIIобласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина – 2019», який відбувся у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара. 

Детальніше...
 

IMG 20190419 10071719.04.2019 на базі КЗ «Більмацький РБК» проведено спільне засідання жіночого любительського об'єднання «Завзяті жіночки» та любительського об'єднання майстрів декоративно – прикладного мистецтва «Гармонія» на тему «Великодні традиції». Людмила Костянтинівна Суржа, ведуча заходу, розповіла про роль писанки в житті кожної людини, присутні переглянули відеоролик історії виникнення писанки, обряди, значення кольорів. Завітала на засідання Дівчина – Писанка, а присутні взяли участь в майстер – класі по розпису гості. По закінченню всі розглянули свої роботи, а деякі залишені для виставки «Світлий Великдень».

 

        biblio 2 В читальному залі комунального закладу «Більмацька центральна районна бібліотека» відбувся районний семінар для завідуючих сільських бібліотек за темою: «Публічна бібліотека в контексті соціальних реформ». На важливих поточних питаннях зупинилась директор ЦРБ Олена Прилєпська.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 39
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна