Турніру з футболу пам’яті колишнього тренера ДЮСШ

13.07.2015 08:59

13.07.15Sport11.06.2015 у с. Смирнове відбувся районний турнір з футболу на Кубок пам’яті колишнього тренера дитячо-юнацької спортивної школи, інструктора зі спорту Смирновської сільської ради, відомого активіста спортивного руху в районі А.М.Цибенка.

Участь у турнірі прийняли 7 команд району, які згідно з жеребкуванням  виборювали право дійти до фінальної частини та завоювати звання найкращого.

Суддівство у полі забезпечував арбітр Лещенко Олександр (смт.Куйбишеве).

 

Відповідно до правил ”олімпійської” системи поступово кількість учасників зменшувалась і ось визначилась четвірка найкращих команд:

за третє місце змагались ”Олімп” с.Смирнове та ”Алоінс” с.Гусарка, а за основний трофей поборолись команди ”Дружба” с.Благовіщенка та ”Бізон-Тех” смт.Куйбишеве.

У підсумку III місце посіли господарі турніру ”Олімп” с.Смирнове, II місце посіла ”Дружба” с.Благовіщенка, а володарями головного Кубку стали куйбишевські футболісти – команда ”Бізон-Тех”.

Нагородження кубками та грамотами турніру проводили голова районної федерації футболу Гвоздьов І.В., вдова покійного аматора спорту Цибенко В.Ф. та представники оргкомітету турніру.

Команди фіналісти вдячні  спонсорам  та уболівальникам за підтримку.

13.07.15Sport2

13.07.15Sport313.07.15Sport4

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна