Семінар голови РДА з сільськими та селищними головами

20.07.2015 15:53

20.07.15Seminar20.07.2015  голова РДА Артем Попов провів семінар з сільськими та селищними  головами. У жвавій дискусії пройшло обговорення  інформації  начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, головного архітектора району Ольги Тищенко про стан обговорення на територіях питання про об’єднання сільських, селищних рад у три спроможні територіальні громади. Активну участь у обговоренні взяли Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша, Шевченківський сільський голова Геннадій Крамар, Благовіщенський сільський голова Ірина Недобуга, наголосивши увагу на тому, що  об’єднання громад - це єдиний шлях щодо покращення стану справ на територіях. Очільник району звернув увагу на те, що населення мало інформоване про переваги, які отримає населення з децентралізацією, зазначив, що сільські та селищні голови самі в першу чергу повинні доносити цю інформацію для населення. Ольга Тищенко також проінформувала присутніх про введення в експлуатацію самовільно побудованих споруд до 2011 року.

З питанням про виконання Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та про соціальний захист демобілізованих військовослужбовців виступила заступник голови РДА Людмила Рябовол.

Обговорено доповідь начальника фінансового управління РДА Віталія Хоменка про утримання установ освіти в 2015 році.

Начальник управління соціального захисту населення Віктор Спахі ознайомив присутніх із внесеними  змінами в пільгове забезпечення окремих категорій громадян.

20.07.15Seminar2

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна