На часі питання об’єднання громад

30.07.2015 15:58

30.07.15Zbori230.07.2015 на території Більманської сільської ради відбулися загальні збори мешканців сіл Більманка та Десятиріччя Жовтня, в  яких взяли участь 30 громадян. На чергу денну зборів винесено питання про обговорення об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт  Куйбишеве чи с. Смирнове. Про об’єднання громад і перспективи розвитку розповіли заступник голови РДА Людмила Рябовол, Смирновський сільський голова Олександр Романюк, представники Куйбишевської селищної ради: секретар Наталя Суржик та заступник селищного голови Микола Саїнський. Присутні активно долучились до обговорення і як результат прийнято рішення приєднатися до Куйбишевської територіальної громади. Крім того порушено питання зміни меж Більманської сільської ради, а саме приєднання с. Десятиріччя Жовтня до Смирновської сільської ради. Депутатському корпусу доручено вивчити питання та довести до відома громади.

 

            По закінченню загальних зборів заступник голови РДА Людмила Рябовол провела особистий прийом. Звернулося двоє жителів с. Більманка з питаннями щодо надання субсидії та отримання в оренду земельних паїв. Заступник голови на всі питання надала роз’яснення.

30.07.2015 відбулася сесія Ланцівської сільської ради, на якій прийнято рішення надати згоду на добровільне об’єднання територіальної громади з центром в смт Комиш-Зоря. 

30.07.15Zbori30.07.15Zbori3

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна