123Останнім часом багато українських пар розлучається і, як стверджують соціологи, однією з причин цього є нерівномірний розподіл домашніх обов’язків.

Через розбіжності у поглядах жінок та чоловіків на сімейні ролі, зокрема, на розподіл домашньої роботи та обов’язків з догляду за дітьми виникає більшість чвар, які поступово руйнують шлюб. Питання сімейного щастя в багатьох сім’ях навіть не стоїть на порядку денному.

Щоб почати змінювати стереотипи поглядів на обов’язки чоловіків та жінок у шлюбі, Фондом народонаселення ООН в Україні у співпраці з Міністерством соціальної політики України проводиться інформаційна кампанія «Щастя у 4 руки». Вона покликана показати українцям, що і легше, і приємніше вирішувати всі сімейні труднощі разом і виконувати домашні справи не в 2, а в 4 руки, адже сім‘я – це коли будь-які проблеми чи завдання сприймаються як спільні та вирішуються спільними зусиллями чоловіка та дружини.

Мета проекту «Щастя в 4 руки» – донести до людей, які вступають у подружжя, прості рецепти сімейного щастя, щоб ніщо не заважало молодим кохати одне одного та спільними зусиллями будувати сім‘ю.

В рамках інформаційної кампанії «Щастя в 4 руки» виготовлено соціальні ролики «Дитина- нагорода за любов»  «Справжні чоловіки»,які ви маєте можливість переглянути. В роликах знімалися не моделі, а справжні сім’ї. На веб-сайті http://zags.org.ua/ можна почитати поради для сімейного щастя, пройти тест на гармонійність подружнього життя і навіть зареєструвати «обітницю щасливої пари».

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна