Вона також зазначила, що найбільші суми податків і зборів надійшли у м. Енергодар – понад 775 мільйонів, у Шевченківському районі м. Запоріжжя – 608 мільйонів, Вознесенівському – майже 577 мільйонів, 533 мільйони сплачено у м. Мелітополь і районі, у м. Бердянськ та районі – 389 мільйонів. У Дніпровському районі обласного центру платники поповнили місцевий бюджет на 384 мільйони, у Олександрівському – на 347 мільйонів, у Комунарському – майже 313 мільйонів, у Василівському – 279 мільйонів, у Хортицькому – 165 мільйонів.

Серед платежів, які формують бюджети громад, левову частку займає податок на доходи фізичних осіб. За рік його перераховано у сумі 3,1 мільярда гривень при прогнозах у 2,6 мільярда, рівень 2015 року перевищено більш ніж на мільярд.

Плати за землю надійшло 929 мільйонів, що на 321 мільйон більше порівняно з 2015 роком та 132 мільйони – від очікуваної суми.

Суб'єкти малого і середнього підприємництва сплатили 723 мільйони єдиного податку, а це на 275 мільйонів більше, ніж за 2015 рік. Виконання індикативного показника у 584 мільйони забезпечено на 123 відсотки.

Акцизний податок з реалізації підакцизних товарів дозволив бюджетам отримати 549 мільйонів, це на 15 мільйонів більше, ніж очікувалося, та на 184 мільйони перевищує дані попереднього року.

Власники нерухомості та елітних автівок спрямували більш ніж 51 мільйон гривень податку на нерухоме майно та транспортного податку, що майже на 15 мільйонів більше 2015 року та на 6,8 мільйона – від запланованого рівня доходів.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Наповнення бюджету

 

Кожен третій автор звернень до ДФС інформував про ухилення від сплати податків

За минулий рік до територіальних органів ГУ ДФС у Запорізькій області надійшло 568 письмових звернень громадян. Переважну більшість із них фіскальна служба отримала поштою безпосередньо від громадян – 485. Через органи влади, зокрема, від місцевих органів державної влади, правоохоронних органів, Національного антикорупційного бюро України відправлено 80 листів, ще три направлено через депутатів місцевих та районних рад.

Із загальної кількості звернень 512 належать до категорії індивідуальних, 197 громадян написали 23 колективних листа, 33 документи визнано анонімними.

За соціальним станом авторів звернень найбільше підприємців, пенсіонерів, працівників підприємств, установ, селян та державних службовців.

За змістом основних питань у 30% випадках (170 звернень) громадяни інформували органи ДФС про ухилення від сплати податків. Також значна частина (майже 30 відсотків) заявників звертались до територіальних органів ГУ ДФС з питань загальнодержавних та місцевих податків і зборів. У чверті від загальної кількості листів (142) йшлося про проведення контрольно-перевірочної роботи.

За результатами розгляду на 385 звернень надані роз'яснення, 95 – вирішено позитивно, 30 – надіслано за належністю, 7 – повернуто авторам, 3 – відмовлено у задоволенні, залишаються на виконанні 15 звернень (термін відповіді не настав).

Відповіді на розглянуті звернення надано без порушення термінів.

Детальна інформація про порядок звернень до органів ДФС розміщена на субсайті Головного управління ДФС у Запорізькій області:

http://zp.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/kontakti-/,

http://zp.sfs.gov.ua/pryimalnia-gromadian/.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Діалог з підприємцями та інститутами громадянського суспільства

 

Запорізькі оперативники ліквідували інтернет-торгівлю цигарками

Співробітники оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Запорізькій області в рамках операцій "Акциз 2017", "Рубіж 2017" та розслідування кримінального провадження за ч.1, 3 ст. 204 КК України, яке здійснюється під процесуальним керівництвом Мелітопольської місцевої прокуратури, встановили факт реалізації тютюнових виробів, які надійшли на територію України поза митним контролем без марок акцизного податку України встановленого зразка.

Продавав цигарки 32-річний місцевий житель через оголошення, які розміщував на одному із сайтів в мережі Інтернет на території Запорізької області. Товар доставляли із Одещини.

На підставі ухвали суду проведено 4 обшуки за місцями зберігання та реалізації тютюнових виробів, за результатами яких вилучено 42,6 тис. пачок цигарок в асортименті загальною орієнтовною вартістю 1 млн. 66 тис. гривень.

Наразі тривають слідчі дії.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Операція «Акциз-2016» *

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна