Всесвітній день без автомобіля

20.09.2017 15:36

ekonommmmmmmУ зв'язку з постійним збільшенням кількості автомобілів у всьому світі екологічна ситуація на планеті істотно погіршилася. Саме тому був запроваджений Всесвітній день без автомобіля. Його святкують щорічно 22 вересня.

Відповідно до п 8 та п. 9 Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 № 1228-р в Україні передбачається організація заходів, пов’язаних з проведенням «Днів без автомобілів». Метою проведення цих заходів є дотримання принципів свідомого екологічного способу життя, а також відповідального ставлення до навколишнього природного середовища та скорочення викидів у повітря газів, зокрема СО2.

При належній масштабній організації зазначений вище заходів прогнозується, що до 2020 року Україна може досягти щорічної економії енергії в розмірі більше 20 тис. т.н.е.

І хоча у багатьох із нас ця ідея може викликати іронічну посмішку, але кожен, хто усвідомлює, якою глобальною проблемою стає зростання кількості транспорту та збільшення шкідливих викидів в атмосферне повітря, може свідомо відмовитись від використання авто хоча б на один день. Варто лише повірити, що це може стати особистим внеском у власне здоров’я, здоров’я наших дітей і близьких, а взагалі і в здоров’я нашої рідної планети.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна