Депутатська підтримка школі

19.10.2017 14:15

Школа – це навчально-виховний, соціальний та культурний центр будь-якого населеного пункту. Найголовніше в школі – це здорові діти.  А шлях до здорового життя починається з перших кроків у шкільному спортзалі. Сучасна українська школа ставить нові вимоги до проведення уроків фізичної культури, спортивного знаряддя та приміщень.

Проблема ремонту спортивного залу Більмацької спеціалізованої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів «Інтелект» існувала вже не один рік. Проте довгий час не вирішувалася через брак коштів в районі.  

В цьому році, завдяки зусиллям народного депутата України Олександра Пономарьова, вдалося залучити кошти в сумі 1 млн. 10 тис. грн. до об’єднаного бюджету району, в тому числі і для  проведення ремонтних робіт приміщення спортивного залу цієї школи.

Голова  районної  державної адміністрації, депутат Запорізької обласної ради Артем  Вікторович Попов та директор ТОВ «Гермес», депутат Запорізької обласної ради Олександр Миколайович Машинський взяли на особистий контроль проведення ремонтних робіт приміщення спортивного залу школи.

18 жовтня в рамках робочого візиту депутати  відвідали Більмацьку СЗОШ «Інтелект», де зустрілися та обговорили з директором закладу та керівником підрядно-ремонтної організації  порядок робіт, а саме – заміну старих вікон спортзалу на металопластикові енергозберігаючі профілі.

Під час огляду спортзалу Артем Вікторович зазначив, що реконструкція вікон приміщення забезпечить дотримання, насамперед,  теплового режиму в спортзалі, продовжить термін експлуатації будівлі. А це в свою чергу забезпечить більш сприятливі умови для зайняття спортом, підвищить бажання учнів займатися фізичним вдосконаленням та покращить в цілому естетичний вигляд будівлі.

Під час зустрічі  вирішено, що ремонтні роботи відбудуться під час шкільних осінніх  канікул.

На останок депутати пообіцяли всіляко сприяти у вирішенні питань матеріально-технічного забезпечення та впровадження інноваційних технологій у навчальному процесі.  

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна