Стан питного водопостачання на контролі

24.10.2017 15:59

 

24.10.17voda124.10.2017 з метою моніторингу за станом питного водопостачання в районі членами районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Василенка О.П. проведене обстеження об'єктів централізованого водопостачання с. Гоголівка.

 

В ході роботи представником Пологівського міжрайонного управління Держсанепідемслужби у Запорізькій області відібрано проби води для проведення лабораторного дослідження питної води на мікробіологічні та хімічні показники в місці забору води та на водопроводі с. Гоголівка. 

Послуги з централізованого водопостачання на території зазначеного населеного пункту надає КП «Альянс» Новоукраїнської сільської ради.  Господарсько-питне водопостачання населення с.Гоголівка здійснюється з артезіанської свердловини бучакського водоносного горизонту, природною властивістю води якого є високий вміст заліза. За іншими санітарно-хімічними показниками вода відповідає вимогам ДСанПін 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Для використання такої води в якості питної, необхідно відстояну воду знезаразити, як варіант, використовувати побутовий бактерицидний фільтр.

В ході роботи перший заступник голови райдержадміністрації Василенко О.П. побував на місці, де на сьогодні проводяться роботи з реконструкції водопроводу с. Гоголівка. Крім цього, Новоукраїнською сільською радою за кошти місцевого бюджету на сьогодні реалізуються наступні інвестиційні проекти у сфері водопостачання:

-         «Реконструкція водопроводу вздовж вулиці Центральна (присадибні  ділянки № 211-277) с. Новоукраїнка Бiльмацького району Запорізької області»

-         «Реконструкція водопроводу подачі господарсько-питної води з артезіанської свердловини с. Новоукраїнка Більмацького району Запорізької області»

         Закінчення робіт щодо реалізації вище зазначених проектів планується у листопаді поточного року.

24.10.17voda324.10.17voda224.10.17voda

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна