Будівництво очисних триває

27.10.2017 14:30

27.10.17ochisni27.10.2017 перший заступник голови РДА Олександр Василенко та начальник Куйбишевського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення КП «Облводоканал» ЗОР Анатолій Буц оглянули стан виконання робіт з реконструкції споруд для очистки стічних вод в смт. Більмак.

Нагадуємо, що розпорядником коштів та відповідальним за виконання заходу є Управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Роботи з виконання заходу розпочаті у 2016 році підрядною організацією ТОВ «Мультіпоінт» (м. Київ), але роботи на об’єкті в указаний термін не були завершені.

На сьогодні об’єкт «Реконструкція споруд для очистки стічних вод                           смт. Куйбишеве Куйбишевського району, Запорізької області» включений до Переліку об’єктів, фінансування яких у 2017 році передбачається за рахунок коштів обласного бюджету. Обсяг коштів затверджений рішенням сесії обласної ради від 06.04.2017 № 37 та становить 2848,373 тис. грн.

З метою визначення підрядної організації Управлінням капітального будівництва облдержадміністрації проведений тендер та визначено переможця робіт ТОВ "ІНЖИНИРИНГ-БУДІВНИЦТВО" Реалізація даного заходу забезпечить  підвищення рівня якості перекачування стічних вод, зменшить негативний вплив забруднених вод на водні ресурси, рослинний та тваринний світ.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна