Вшанували пам'ять визволителів

27.10.2017 14:33

 

afgan27.10.2017 на Меморіалі Слави в смт. Більмак проведено мітинг з нагоди 73-ї річниці вигнання нацистів з України. У заході взяли участь голова РДА Артем Попов, його заступники, працівники РДА та інших установ, організацій району, жителі селища.

Відкрив мітинг Більмацький селищний голова Павло Будник, який коротко нагадав про події, які передували визволенню території нашої держави, про втрати, які поніс український народ в цій страшній війні, а також наголосив на визначній ролі України у Другій світовій війні та її внеску у здобуття перемоги над нацизмом. Павло Іванович провів історичну паралель з тими подіями, які відбуваються на Сході країни, з війною проти російської окупації нашої території та відмітив, що український народ готовий зі зброєю в руках рішуче відстоювати незалежність та територіальну цілісність держави.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих ветеранів Другої світової війни, учасників АТО і всіх тих, хто віддав життя за свою країну у боротьбі з агресором та поклали квіти до пам’ятника загиблих героїв.

27.10.17vizvolenja Ukraini127.10.17vizvolenja Ukraini

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна