Відновлено дорожні роботи в районі

02.11.2017 16:26

 

02.10.17dorozhni-roboti02.11.2017 в районі відновлені ремонтні дорожні роботи в рамках виконання Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області на 2017 рік. 

         Виконавцем дорожніх робіт в межах реалізації заходів Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області є ДП «Запорізький облавтодор», а в Більмацькому районі, відповідно, філія ДП «Куйбишевський райавтодор». З липня поточного року дорожні роботи були призупинені у зв'язку з відсутністю в підрядної організації будівельних матеріалів. Крім того, заблоковано роботу самого дочірнього підприємства (райавтодору). Як результат, під загрозою зриву опинилося освоєння коштів за Програмою розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області на 2017 рік. У зв'язку з викладеним вище, райдержадміністрація зверталася до голови обласної державної адміністрації Бриля К.І., Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ДП «Запорізький облавтодор» з приводу вжиття заходів щодо пришвидшення проведення робіт в рамках реалізації заходів, передбачених Програмою розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області на 2017 рік в частині відновлення роботи ДП «Куйбишевський райавтодор», або ж, визначення іншого виконавця дорожніх робіт на умовах субпідряду.

           На сьогодні філією ДП «Куйбишевський райавтодор» відновлені роботи на автодорозі О080925 Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка (в межах Більмацького району), яка була першочергово включена до переліку ділянок доріг місцевого значення району, на яких необхідно виконати роботи в межах виділених за Програмою коштів.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна