Вітали з професійним святом

03.11.2017 16:04

     03.11.17socprac1

   Традиційно щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівників соціальної сфери.

         Соціальні служби – це служби, які переймаються проблемами людей найбільше. Люди, які в них працюють, забуваючи про свої власні негаразди, із дня у день вирішують питання інших, тих, хто опинився у складних життєвих ситуаціях.

          Сьогодні 03 листопада з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери у Більмацькому районі відбулися урочисті заходи. В залі районного будинку культури зібралися люди, на плечі яких покладене одне з найбільш відповідальних завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян.

          Насамперед, зі словами привітань до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Артем Попов. У своєму виступі Артем Вікторович зазначив, що сьогодні важливо приділяти увагу найбільш вразливим верствам населення: безробітним, пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим, ветеранам Другої світової війни та учасникам АТО, дітям і молоді. Виконання цієї місії неможливе без доброти, співчуття, тактовності, а часом і жертовності соціальних працівників.   Прагнення допомогти кожному у непростих життєвих ситуаціях є характерною професійною рисою людей, які працюють у соціальній сфері. Висловив подяку працівникам соціальної сфери за самовіддану та наполегливу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла. Побажав добра і щастя, міцного здоров’я, достатку та родинного благополуччя.

На завершення офіційної частини Артем Вікторович вручив Почесні грамоти кращим працівникам галузі за досягнення високих результатів у соціальній роботі, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Дня працівників соціальної сфери.         

          Завершились урочистості виступами вокальних та танцювальних колективів районного будинку культури.

03.11.17socprac03.11.17socprac2

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна