Комісйне обстеження доріг

10.11.2017 15:05

          10.11.17doroga komisija1Згідно із Законом України від 17 листопада 2016 року №1764-УІІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування» зі сфери управління Державним агентством автомобільних доріг України (Укравтодор) до сфери управління облдержадміністрації будуть передані з 01.01.2018 дороги загального користування місцевого значення.

        В Більмацькому районі обліковується 31 автодорога загального користування місцевого значення загальною протяжністю 242,6 км, з них 6 обласних автодоріг протяжністю 88,6 км та 25 районних автодоріг протяжністю 154,0 км.  Враховуючи значну кількість нерухомого майна по області (дороги загального користування місцевого значення), яке планується передати на баланс Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, керівництво облдержадміністрації звернулося з проханням до районних державних адміністрацій організувати проведення силами представників райдержадміністрації із залученням представників Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ДП «Запорізький облавтодор» огляду на підпорядкованих територіях доріг загального користування місцевого значення на відповідність інвентаризаційним відомостям, складеним Службою автомобільних доріг у Запорізькій області.

        У зв'язку з викладеним вище, 10.11.2017 комісійно, за участю представника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області - куратора Більмацького району Дятченка І.О., керівника філії ДП «Куйбишевський райавтодор» Дубини О.П. та начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тищенко О.П., проведено огляд  автодоріг загального користування місцевого значення району на відповідність інвентаризаційним відомостям (паспортам доріг). Інформацію про результати огляду та виявлені недоліки буде направлено до Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації.  

10.11.17doroga komisija

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна