Щасливі діти – наше майбутнє!

28.11.2017 10:33

28.11.177На виконання ЗУ «Про попередження торгівлі людьми та з метою реалізації Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, громадською правозахисною організацією «Егіда – Запоріжжя» було проведено тренінг «Ідентифікація, перенаправлення та надання допомоги дітям, які постраждали від торгівлі людьми».

Тренінг проводився в рамках проекту «Розбудова спроможності служб у справах дітей, а також персоналу державних дитячих закладів освіти і піклування щодо ідентифікації дітей, які постраждали від торгівлі людьми, та надання їм допомоги в рамках національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії протидії торгівлі людьми» за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, а також за сприяння Департаменту соціального захисту населення  та Служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації.

Даний дводенний захід відбувся у приміщенні районного центру зайнятості в смт. Більмак. На тренінгу були присутні фахівці відповідних напрямків від управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Більмацького, Розівського та Пологівського районів.

Досвідчені спеціалісти розповіли суб’єктам соціальної сфери, як саме потрібно ідентифікувати дітей, які постраждали від торгівлі людьми, що необхідно робити в першу чергу та яку допомогу потребують такі особи. Завдяки професійній підготовці та гостинному прийому, учасники заходу отримали не лише велику кількість необхідних знань але й отримали незабутні враження, про що щиро вдячні співробітникам громадської правозахисної організації «Егіда – Запоріжжя»!

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна