Привітання

05.12.2017 13:03

15326432 1184972671588175 6241528552045232968 nДорогі друзі! Волонтери!

5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Дорогі волонтери, за роки війни ваша роль зросла багатократно, адже саме патріотизм, солідарність, згуртована взаємодопомога мільйонів українців у критичний момент допомогли нації вистояти, мобілізувати всі сили та резерви й дати гідну відсіч ворогу. Більше того, можна із упевненістю сказати, що без вас не мали б ми сьогодні армії, яка гідно протистоїть одній з найбільших військових сил у світі. Майже 4 роки саме наша єдність демонструє усім, що таке Україна, братерство, патріотизм та відданість.

Ми говоримо сьогодні про тих, хто забув про вільний час. Хто добровільно погодився приділяти менше уваги своїм родинам. Хто приніс свій бізнес у жертву потребам безпеки нашої країни. Ми знаємо і надзвичайно цінуємо вашу роботу.

Від себе особисто та від кожного воїна-захисника, я дякую кожному, хто нагадує нашим співвітчизникам, що на Сході до сих пір тривають бойові дії, хто на громадських засадах допомагає армії забезпечити мир та спокій нашим родинам.

Ще раз дякую вам, наші друзі-волонтери! Зі святом вас! Щастя вам і вашим близьким під мирним небом України!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                           Артем Попов

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна