Урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування

05.12.2017 14:10

05.12174505.12.2017 в Запорізькій обласній філармонії ім. Глінки відбулися урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування. За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у зміцнення місцевого самоврядування в Запорізькій області та з нагоди Дня місцевого самоврядування голова облдержадміністрації Костянтин Бриль нагородив медаллю «За розвиток Запорізького краю» депутата Запорізької обласної ради Артема Попова.

         Результати діяльності Попова А.В. у повній мірі виправдовують довіру громадян, які його обрали. Адже його робота завжди спрямована на покращення соціально-економічного розвитку та благоустрою територій, задоволення потреб кожного громадянина, вирішення нагальних питань життєдіяльності району в цілому, покращення матеріально-технічної бази підприємств, організацій, установ району. Артем Вікторович завжди переймається проблемами військовослужбовців військових частин, які дислокуються на території району.  Діяльність його ґрунтується на плідній співпраці з владними структурами області та району, сільськими, селищними радами, об’єднаними територіальними громадами. Вирішення проблемних питань району – завжди перебувають на особистому контролі Артема Вікторовича.

Колектив районної державної адміністрації щиро вітає свого керівника з такою важливою нагородою. Бажаємо Вам, Артеме Вікторовичу, подальших успіхів, наснаги, терпіння для нових звершень і перемог.

IMG-2259f29118a5a003bfce586c51db493f-V

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна