Децентралізація триває

07.12.2017 15:19

07.12.17narada07.12.2017 голова РДА Артем Попов провів засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних  громад  Більмацького району Запорізької області.

На порядок денний винесено питання про розгляд звернення Новоукраїнського сільського голови щодо клопотання перед Запорізькою обласною державною адміністрацією про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Запорізької області у зв'язку з утворенням Новоукраїнської ОТГ.

Під час засідання Новоукраїнський сільський голова Анатолій Бажан розповів про хід об'єднання територіальних громад Новоукраїнської та Смілівської сільських рад у Новоукраїнську сільську об'єднану територіальну громаду Більмацького району Запорізької області.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Віталій Хоменко довів до відома членів робочої групи обраховані показники спроможності майбутніх Новоукраїнської сільської та Більмацької селищної об'єднаних територіальних громад. В свою чергу Більмацький селищний голова Павло Будник розповів про перспективи добровільного об'єднання в Більмацьку  селищну об'єднану територіальну громаду.

За результатами засідання, головою РДА запропоновано прийняти наступне рішення робочої групи: клопотати перед Запорізькою обласною державною адміністрацією щодо внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Запорізької області, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 №938-р (зі змінами).

За результатами голосування більшість присутніх членів робочої групи підтримали зазначене рішення. 07.12.17narada2

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна