Сучасна медицина за допомоги обласних депутатів

07.12.2017 15:23

 

07.12.17 rengen07.12.2017 в центральній районній лікарні встановлено довгоочікуваний цифровоий рентгенодіагностичний комплекс КРДЦ-02-АЛЬФА, який придбано за ініціативи та з коштів депутатського фонду депутатів обласної ради Артема Попова, Олександра Машинського та співфінансування сільських та селищних громад району.

Цей сучасний апарат надасть можливість забезпечити точне, різнобічне та якісне обстеження органів грудної клітки, голови, переломів та вивихів кінцівок, артритів опорно-рухового апарату людини тощо. І саме важливе – обстеження будуть безпечні та, головне, безкоштовні. Голова РДА, депутат облради Артем Попов разом з колегою-депутатом Олександром Машинським, керівником апарату Лілією Кириченко та головою районної ради Юлією Симоненко завітав до ЦРЛ, щоб особисто перевірити як встановлено дороговартісне обладнання, в якому місці і в яких умовах. Керівництво лікарні, медперсонал та жителі району дуже вдячні всім, хто причетний до придбання комплексу. Налагоджувальні роботи ще тривають, але невдовзі жителі району на собі зможуть відчути комфорт і якість надання послуг.

Користуючись можливістю, всі присутні також відвідали вже переобладнану на альтернативний вид палива котельню лікарні та побачили її в дії. Головний лікар ЦРЛ Володимир Мацюця повідомив присутнім, що переваги переобладнаної котельні очевидні, це на собі відчули як пацієнти так і весь медперсонал. Головний лікар подякував керівникам району та депутатам облради за підтримку і розуміння.

07.12.17 rengen.107.12.17 rengen.207.12.17 rengen.307.12.17 kotelnja

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна