РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ДЕРЖАВНІЙ АВТОДОРОЗІ ТРИВАЮТЬ

12.12.2017 11:22

12.12.177Мешканці нашого району, які останнім часом здійснюють поїздки авторанспортом до міста Запоріжжя та міста Маріуполя, мають змогу спостерігати дорожні роботи на автотрасі державного значення, які нещодавно розпочалися і по території Більмацького району.

У дні, коли дозволяють погодні умови, автодорожники продовжують  проводити комплекс дорожніх робіт. Так, на автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь на ділянці км 573+089 - км 667+089 триває поточний середній ремонт. Наближаються  до завершення роботи з регенерації нижніх шарів основи покриття методом холодного ресайклінгу, які здійснюються перед укладанням асфальтобетонної суміші. Спецтехніка знімає пошкоджені частини дорожнього покриття, проводиться механічна переробка та заміна старого покриття із додаванням додаткових сумішей для відновлення його властивостей.

        За повідомленням Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, за минулому тижні цим методом уже виконано роботи на 149 000 кв. м загальною протяжністю 14,6 км. Також тривають роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону,  укладено 34 000 кв. м загальною протяжністю 4 км. 

        Ремонтні роботи виконує ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ».

         Нагадуємо, у зв’язку з проведенням робіт  на  автомобільній дорозі Н-08 Бориспіль - Маріуполь на ділянці км603+939 – км610+039  залишається перекритим рух.

         На другому об’єкті з поточного середнього ремонту автодороги Н-08 Бориспіль -Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь на ділянці км 450+455 – км 474+193 роботи продовжує підрядне підприємством ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ".

        На сьогодні вже на 100 % виконано роботи з поточного середнього ремонту загальною протяжністю 8,2 км та відкрито рух по правому проїзду на ділянці від межі Дніпропетровської області в напрямку до м. Запоріжжя.

         Наразі  тривають роботи по лівому проїзду автодороги, зокрема фрезерування асфальтобетонного покриття виконано на площі 64 000 кв. м загальною протяжністю 7,5 км,  укладено 65 000 кв. м вирівнюючого шару асфальтобетону.

           Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачає асфальтобетонний завод ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ".

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна