Брифінг «Життя в межах правового поля: виконання громадянських обов’язків – гарантія забезпечення законних прав кожного».

14.12.2017 08:30

 

2017121314035413 грудня 2017 року Більмацький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував та провів правовий захід для підлітків 14-15 років на базі Більмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Більмацької районної ради «Брифінг «Життя в межах правового поля: виконання громадянських обов’язків – гарантія забезпечення законних прав кожного».

 

У заході прийняли участь представники: Районного сектору з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції; Сектору превенції Більмацького відділення поліції Бердянського відділу поліції ГУНП України в Запорізькій області; Більмацького бюро правової допомоги Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Служби у справах дітей Більмацької районної державної адміністрації. 

 

Під час заходу було розглянуто, зокрема, наступні питання: «Як розрізнити права від примх і забаганок. Де межа між правами та вседозволеністю»; «Кримінальна відповідальність неповнолітніх:  законодавство та життєві реалії»; «Протиправна поведінка або чи треба жити у конфлікті із законом: адміністративна та цивільно-правова відповідальність неповнолітніх»; «Толерантність і людяність – найкращий захист від сучасних проявів деградації суспільства: стигми, дискримінації та жорстокості серед підлітків».

 

В правовому заході прийняло участь 32 підлітка. Підведення підсумків було проведено в ігровій формі.

 

Директор                                                                       О.В. Марусяк

 

PC130855 PC13086120171213131824PC130843

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна