Незабутня екскурсія працівників РДА

14.12.2017 14:32

IMG-25d5b39ddb509e9767803c9ede6290f3-VКерівник загону місцевої самооборони «Берда» Василь Скрибець запросив працівників районної державної адміністрації на екскурсію на територію Смирновської ОТГ.  

Державні службовці із задоволенням прийняли пропозицію і не пошкодували.

На території ОТГ нас зустріли з радістю та відкритим серцем місцевий дослідник, волонтер, керівник громадського об’єднання «Берда» Василь Скрибець, секретар виконкому Смирновської ОТГ Олена Облонська, директор ТОВ «Агрофірма «40 років Агро» Анатолій Стецюн, директор музею та інші члени громадського об’єднання.

 

Побачили ми експозицію сільськогосподарської техніки під відкритим небом. Відвідали комплекс музеїв в селі Вершина Друга, в експозиціях яких  представлені і радіотехніка, і зброя, і жіночий одяг, і вишиванки, і зала, присвячена подіям на майдані у Києві 2014 року, і зала, присвячена загиблому під час АТО на Сході нашої країни земляку Віталію Дзизі і багато-багато іншого корисного та цікавого. Відвідали також козацький зимівник, центр кохання на березі річки Берда в селі Вершина Друга.

Зачарувала нас колишня церква Успіння Пресвятої Богородиці, де стоїть Ангел, Божа Матір, яку придбано за кошти загону самооборони. Це місце чудодійне, святе з могутньою божественною енергією.

Василь Іванович зазначив, що головною метою їх діяльності є патріотичне виховання дітей, молоді та суспільства в цілому, також розповів про проведену роботу з благоустрою території, безцінну допомогу ТОВ «Агрофірма 40 років «Агро», підтримку місцевої влади та активну участь  громади у зборі експонатів для музею.

Ми були у захваті від того, з якою любов’ю, натхненням та розсудливістю ці люди відтворюють свою історію, як вони люблять свою малу батьківщину, як вони вірять у світле майбутнє нашої країни.

Ми побачили і почули безліч дивовижного, цікавого, зачарувалися красою довкілля, пережили неймовірні емоції, відчули гордість за цих простих і водночас розумних небайдужих людей.

На знак подяки і поваги перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Василенко посадив у селі Смирнове ялинку – подарунок від колективу Більмацької райдержадміністрації.

Ми зрозуміли найважливіше: внесок громадського об’єднання в культурний розвиток району значний; і для отримання позитивних емоцій та відкриття для себе чогось нового не обов’язково далеко подорожувати, адже цікаві місця зовсім поруч. Вважаємо, що кожен має побувати у цьому краї.

Колектив Більмацької районної державної адміністрації вдячний за теплий прийом активістам загону місцевої самооборони «Берда» та керівництву Смирновської ОТГ.

DSCN0220DSCN0209DSCN0221IMG 20171213 144256IMG 20171213 141649

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна