За незаконне придбання і торгівлю новорічними ялинками передбачена адміністративна відповідальність

14.12.2017 14:42

14.12.122Не можна навіть уявити новорічне свято без ялинки. Нині є великий вибір штучних ялинок, та все ж громадяни віддають перевагу лісовій красуні.

Уже за 10-15 днів до Нового року в кожному місті з’являться міні-ринки із продажу ялинок, але не всі продавці здійснюють свою діяльність законно. Першими порушниками є ті, хто займається незаконною вирубкою. Аби запобігти порушенню природоохоронного законодавства при заготівлі та реалізації ялинок у передноворічний період Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області проводяться заходи державного контролю за охороною хвойних насаджень.

Відповідно до вимог чинного природоохоронного законодавства, за незаконне придбання й торгівлю новорічними ялинками передбачена адміністративна відповідальність – штраф. А за незаконне знесення хвойних та вічнозелених рослин окрім штрафу порушник відшкодує ще й збитки, завдані лісовому фонду.

Долучитися до Всеукраїнської операції зі збереження лісових насаджень може кожен. По-перше, не допускати незаконних вирубок хвойних насаджень. По-друге, купувати новорічні ялинки тільки в організованих пунктах продажу. По-третє, обрати собі альтернативу живій ялинці, зробити добру справу для природи і при цьому не відмовитись від звичаїв. Адже створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можна й без знищення дерев.

Тож готуючись до Нового року, подбайте, щоб ніщо не затьмарило вашого свята!

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна