Чудотворець Миколай чемним діткам подарунки приніс

20.12.2017 15:38

ermakДовгоочікуване усіма дітьми свято Миколая  відбулося у дитячій районній бібліотеці. Вже майже традиційно дитяча читальня проводить це свято разом із районним Центром соціальних служб для дітей та молоді.

   Спільними зусиллями було створено цікавий сценарій і підготовлено акторів – активних читачів, друзів і помічників бібліотеки. До усіх прийдешніх новорічних свят бібліотекарі оформили книжкову виставку «На поріг ступає новий рік».

  Свято вдалося на славу! До дітей завітали позитивні і негативні герої  книжок, мультиків , легенд. Це були  Маша із казки «Маша та ведмідь», Ангел та чортик Антипко - помічники Святого Миколая, Лінь, Ябеда , Двійка - персонаж майже кожного дитячого щоденника.  Ці персонажі розіграли сценку перетворення невихованих, лінивих створінь на чемних, працьовитих, розумних і слухняних дітей.

  Глядачі разом із персонажами сценки розгадували загадки, співали пісеньки, були активними учасниками дійства.

  На святі були присутніми голова районної ради Ю. І. Симоненко та помічник народного депутата України  О.С. Пономарьова  І. О. Єрмак, які привітали дітей від імені депутата, з допомогою якого було придбано ялинку для закладу і подарунки для дітей із малозабезпечених сімей.

  Організатори свята щиро вдячні усім причетним до фінансової складової проведення свята, а також акторам - учням школи «Інтелект» Маказану Вані, Оганесян Евеліні, Хоренженко Крістіні, Мановицькій Лізі, Шевченко Ані та Галюк Даші.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна