До уваги представників ОГС та ЗМІ

21.12.2017 18:18

14.10.16Запрошуємо громадських активістів,  керівників організацій громадянського суспільства (ОГС), експертів, журналістів, підприємців, експертів, посадових осіб та небайдужих громадян взяти участь у «Форумі громадського суспільства Дніпропетровщини. Розвиток та взаємодія», який відбудеться 26 грудня 2017 р. у м. Дніпро.

Мета Форуму: створення платформи для обміну досвідом, кращими практиками та інструментами розвитку ОГС, активізації громад, а також визначення пріоритетів реалізації програми на 2018 р. Зокрема, будуть визначатися пріоритети проведення конкурсів соціальних проектів  для громадських організацій та впровадження соціального замовлення для неприбуткових організацій з метою надання соціальних послуг населенню, навчальні і просвітницькі заходи тощо. Загальний бюджет Програми на 2018 р. становить  2 млн. 777 тис. грн.

До участі у форумі запрошуються представники ОГС та ЗМІ. Участь у форумі також візьмуть представники Дніпропетровської облдержадміністрації, донорських організацій, які представлять напрямки діяльності на 2018 р.

Під час форуму представники провідних ОГС будуть ділитися кращими практиками, проведуть майстер-класи та презентації за такими напрямами:

   Інструменти для посилення спроможності ОГС;

   Інструменти та кращі практики взаємодії з владою;

   Кращі практики активізації громад.

За результатами пропозицій, сформульованих учасниками Форуму, планується створити детальний план реалізації Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області на 2018 р.

Дата проведення Форуму: 26 грудня 2017 р.  (9.30 до 17.00).

Місце проведення: м. Дніпро, вул. Короленка, 2 (конференц-зала готелю «Україна»).

Реєстрація учасників форуму здійснюється до 17.00 24 грудня 2017 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1lpjvzr2WM0hK9ol_UScCll6Mf-01wa8BZ2sSWtfnYAc/edit?usp=drive_web

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна