Взяли участь у обласному Новорічно-різдвяному фестивалі

27.12.2017 09:32

27.12.17KultНа виконання розпорядження голови облдержадміністрації Костянтина Бриля «Про підготовку та проведенням заходів обласного Новорічно-різдвяного фестивалю», починаючи з 19 грудня 2017 року на площі Фестивальній у м.Запоріжжя відбуваються святкові програми за участю творчих колективів закладів культури обласного центру а також аматорських колективів та виконавців з районів області.

 

23 грудня запоріжців своїм виступом вітали більмачани. Працівники районного Будинку культури (директор Л.К.Суржа) та учасники самодіяльності закладу продовжували суботню програму виступів казковим шоу «Пригоди Новорічного календарика».

 На спеціально збудованій сцені наші аматори розіграли цікаву Новорічну виставу, під час якої звучали запальні українські народні та сучасні пісні, а казкові герої повеселили публіку незвичайними передноворічними пригодами.

Глядачі щиро аплодували артистам, а під час виконання запальних Новорічних пісень танцювали та веселилися.

Слова подяки за цікавий та змістовний виступ нашим аматорам сцени особисто висловила одна з організаторів фестивалю виконуюча обов’язки директора обласного методичного центру культури і мистецтва Оксана Миколаївна Герман.

27.12.17Kult2

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна