28.12.2017 14:08

28.12.17 mati geroinja128 грудня 2017 року голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради  Артем Попов за дорученням Президента України Петра Порошенка, відповідно до Указу від 07.12.2017 № 409/2017 вручив посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня» МЄЛКОЗЬОРОВІЙ Ірині Дмитрівні, жительці с. Благовіщенка та  МОСКАЛЬОВІЙ Раїсі Михайлівні, мешканці с. Титово. Артем Вікторович подякував мамам за їх титанічну працю, за їх великі серця, за їх доброту, порядність, терпіння, людяність. Побажав міцного здоров’я, добробуту, успіхів у всьому, гарного настрою, миру, щастя та подарував квіти.

 

Ірина Дмитрівна Мєлкозьорова  - мати  трьох синів – Сергія, Ігоря, Дениса і двох доньок – Альони та Дарини. Найменші донька та син ще школярі. Двоє старших синів – відомі у районі та за його межами футболісти. Ірина Дмитрівна має одного онука.

Раїса Михайлівна Москальова – мати трьох синів – Сергія, Володимира, Івана та двох доньок – Віри і Любові. Діти вже дорослі і мають свої великі сім'ї. Всі діти – великі трударі. Раїса Михайлівна має 7 онуків та 5 правнуків.

Привітати матерів – героїнь прийшли найрідніші люди, їх діти. Не залишили жінок без уваги і представники територій – Смирновський сільський голова Олександр Романюк, староста села Титово Жанна Кривик, староста сіл Благовіщенка, Новокам'янка Ірина Недобуга. Вони приєдналися до привітань голови райдержадміністрації, вручили подарунки та квіти. Багато теплих слів звучало в адресу наших по справжньому Матерів – Героїнь, бо крім життя, вони подарували своїм дітям багато любові, материнської ласки, мудрості та допомогли знайти своє місце в житті.

 

28.12.17 mati geroinja028.12.17 mati geroinja

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна