Куйбишевський районний центр зайнятості інформує:

12.01.2018 13:53

Заходи соціального захисту осіб, які перебували на обліку

за січень-грудень 2017 року

Протягом січня-грудня 2017 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 2514 осіб, які перебували на обліку в центрі зайнятості, що на 3,4% менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-грудня 2017 року 1074 громадяни знайшли роботу, з них 6 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 2 особи започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 235 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 475 безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 січня 2018 року на обліку в центрі зайнятості перебував 751 безробітний.

Кількість вакансій у базі даних центру зайнятості на 1 січня 2018 року становила 12 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит в районі, є професії кваліфікованих робітників – електромонтери, продавці, водії, авторемонтники та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають спеціалістів державної служби, юристів та бухгалтерів з відповідним досвідом роботи, психолога, художніх керівників колективів художньої самодіяльності, медсестер, фельдшера.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна