Інформує державна служба зайнятості Більмацького району

15.05.2018 07:32

Заходи соціального захисту осіб, які перебували на обліку

за січень-квітень 2018 року

Протягом січня-квітня 2018 рокукомплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 1164 безробітні, які перебували на обліку в центрі зайнятості, що на 7,8% менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-квітня 2018 року 593 особи знайшли роботу, в тому числі 170 осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 4 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 1 особа започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово,42 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 119 безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 травня 2018 року на обліку в Куйбишевському центрі зайнятості перебувало 594 безробітних.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 травня 2018 року становила 8 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – водії, трактористи – машиністи, продавці, токарі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів та юристів з відповідним досвідом роботи.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна