В районі відбувся І регіональний фестиваль «Мелодія над Бердою»

29.05.2018 16:13

26.05.2018 селі Вершина Друга відбувся І регіональний фестиваль «Мелодія над Бердою», в якому взяли участь колективи Смирновської ОТГ, Комиш-Зорянської ОТГ, Берестівської ОТГ, Осипенківської ОТГ, Більмацького РБК, Гусарківського СБК та ансамбль «Хуртовина» БДПУ.

         В рамках програми фестивалю проведено екскурсію «Музейним комплексом – Вершина Друга», майстер-класи, виставка майстринь декоративно-прикладного мистецтва, аніматори та святкова дискотека.

         Усіх присутніх на фестивалі вітали почесні гості, яких господарі фестивалю радо зустрічали хлібом та сіллю. З вітальним словом виступив голова Більмацької райдержадміністрації, депутат обласної ради Артем Попов, який зазначив, що це унікальна нагода для творчих колективів нашого краю показати свої уміння, музичні навички, це можливість поспілкуватися з іншими творчими колективами, відчути яскраві враження і відкрити для себе нові горизонти для дружби та співпраці. Та висловив надію, що фестиваль стане ще одним кроком до поширення національних традицій рідного краю поміж різних регіонів нашої області та й країни в цілому, а також початком проведення нових тематичних і молодіжних заходів.

         Всі учасники, які брали участь у концертній частині фестивалю отримали дипломи та сувенірну продукцію.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна