Інформує Управління Служби безпеки України в Запорізькій області

31.05.2018 15:03

31.05.181Управління Служби безпеки України в Запорізькій області інформує про активізацію представників іноземних неурядових організацій Російської Федерації у напрямку інформаційного впливу на населення України напередодні проведення виборів до Верховної Ради України та виборів Президента України у 2019 році.

Зокрема, повідомляється про зафіксовані спроби представників проросійських ЗМІ забезпечити формування нових позицій у вітчизняному медіа-середовищі серед українських журналістів з метою проведення інформаційно-психологічної війни проти України.

Залучення представників вітчизняних ЗМІ здійснюється завуальовано, під виглядом новостворених онлайн-майданчиків, організованих семінарів та конференцій, направленість яких є подоланням «інформаційної блокади», нібито організованої українською владою, й обговорення на рівні представників регіонального журналістського середовища бачення майбутнього політичного існування ОРДЛО та України після проведення виборів у 2019 році, а також поширення «об’єктивності» ідеї федералізації нашої держави.

Крім цього, представниками країни-агресора через підконтрольні мас- медіа створюється низка інформаційних ресурсів проросійського спрямування на зміну тих, що потрапили під заборону на території нашої країни, із залученням до співпраці регіональних журналістів.

Зважаючи на викладене Управління СБУ в Запорізькій області прохає, у разі встановлення вищевикладених фактів або при наявності іншої інформації, що може становити інтерес для органів державної безпеки, невідкладно інформувати за телефоном (061) 225-25-38.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна