Про прийом на навчання

31.05.2018 15:14

З метою підвищення кваліфікації в рамках проекту Програми професійної підготовки Україна – НАТО «YOUNG UA Summer Academy 2018» оголошено конкурс для молодих управлінців Уряду України.

         Метою проекту «YOUNG UA Summer Academy 2018» є підвищення професійних компетенцій для 50 молодих управлінців, які впродовж тижня з 2 по 6 липня 2018 року будуть проходити навчання з питань управління проектами, стратегічних комунікацій та інформаційного менеджменту, євроатлантичної інтеграції та публічної дипломатії, навичок ведення переговорів та планування, управління людськими ресурсами, гендерної рівності та соціальних медіа.

Участь у проекті є безкоштовною. Знання англійської мови є обов’язковим (переклад не забезпечується). Співробітники державних органів будуть відібрані шляхом проведення конкурсу після заповнення онлайн – анкети.

         Інформацію надавати до Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу у паперовому вигляді та на електрону адресу pao@center.gov.uaу строк до 7 червня, а також самостійно заповнити онлайн – анкету за посиланням: https:/goo.gl/YHA1Cv.

          У разі виникнення додаткових питань звертатись до Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу (контактна особа: Єрченко Юлія, тел.:044-256-00-89).

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна