Про переваги отримання пенсій через банківські установи

07.06.2018 15:48

bankВиплата пенсій через банківські установи має ряд переваг як для пенсіонерів, так і для пенсійної системи в цілому, а саме: зарахування коштів на пенсійні рахунки відбувається не пізніше наступного банківського дня після проведення фінансування, а шлях коштів від управлінь Пенсійного фонду України до листоноші триває не менше ніж три робочі дні. Наприклад, якщо кошти профінансовано в п’ятницю, пенсіонер їх отримає у вівторок.

         Виплата пенсій через банки значно скорочує термін обігу коштів на виплату пенсій і грошової допомоги, спрощує облік і контроль їх руху та зменшує витрати Фонду.

         Обслуговування в банках з виплати пенсій має ряд переваг для пенсіонерів, а саме: відсутність черг; можливість отримання пенсії в будь-який зручний для громадян час та в будь-якому банкоматі по всій території України; можливість розраховуватися пластиковою карткою за товари та послуги.

         Якщо пенсіонер своєчасно не зміг отримати пенсію через поштове відділення, кошти після 25 числа повертаються до Пенсійного фонду і одержати їх можна буде лише у наступному місяці. Кошти, які перераховуються на рахунок у банку, залишаються доступними у будь-який момент після надходження на рахунок (карту).

         На території міста та району 6 банківських установ отримали право здійснювати операції з обслуговування поточних рахунків пенсіонерів з виплати пенсій: АТ «Державний ощадбанк України», ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», ПАТ КБ «Приватбанк», ПАТ «Креді Агріколь банк», АТ «МетаБанк», ПАТ АКБ «Індустріалбанк».

         Для одержання пенсійної виплати через банківську установу, необхідно відкрити рахунок в банку і написати відповідну заяву. При собі потрібно мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу, документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) та пенсійне посвідчення (за наявності). Відкриття і обслуговування пенсійних рахунків – безкоштовне. В будь-який час пенсіонер має право відмовитись від послуг одного банку і скористатись послугами іншого.

         Детальну інформацію з питань отримання пенсії через банківські установи можна отримати, звернувшись до Більмацього відділу обслуговування громадян Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області за телефоном 2-18-21 (смт. Більмак, вул. Центральна, буд. 76) або безпосередньо звернувшись до будь-якої банківської установи.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна