Доступна система оздоровлення дітей!

19.06.2018 15:10

usznЛіто та літні канікули - це той час, якого чекає з нетерпінням кожна дитина. Адже, саме тоді діти мають змогу добре відпочити, розважитись та стати здоровішими, сильнішими і самостійними. Але, для того, щоб найсвітліші очікування дитини стали реальністю, нам, дорослим, необхідно потурбуватись про це заздалегідь. Не варто відкладати вирішення питання літнього оздоровлення та відпочинку Вашої дитини на потім, тим паче, що держава вже сьогодні готова підтримати Вас матеріально та підказати «Як?» і «Де?» оздоровити дитину, щоб це було: комфортно; змістовно; незабутньо; весело; корисно; смачно; і, головне - доступно!!!

Так, оздоровлення дитини може буди дійсно доступним! На сам перед це стосується дітей, які виховуються в сім’ях, де один з батьків працює у бюджетній установі. Якщо один з батьків працює не менше ніж 6 місяців у бюджетній установі та має реєстрацію місця проживання у Запорізькій області, то така родина має право на отримання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей у розмірі 50% від загальної вартості путівки, але не більше розміру двох прожиткових мінімумів на одну працездатну особу.

Для цього необхідно самостійно обрати дитячий заклад оздоровлення та відпочинку для дитини, який розташований на території Запорізької області, придбати путівку на 21 календарний день та надати відповідний пакет документів до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

За більш детальною інформацією рекомендуємо звертатися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації (кабінет № 3).

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна