Фестиваль дитячої творчості «Топ-Топ»

19.06.2018 15:16

 

top top 2У Бердянську стартував ХХІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Топ-Топ». Головна мета фестивалю – єднання, збереження, відродження та популяризація українського народного мистецтва, пошук та підтримка молодих талантів, творчих колективів і окремих виконавців серед дітей, підлітків та молоді.

Юні конкурсанти мали можливість позмагатися за жанрами хореографія, вокал, художнє слово, циркове мистецтво з 16 по 19 червня. Учасники фестивалю - це самодіяльні колективи та окремі виконавці з різних міст та областей України. Більмацький район також не залишився осторонь.

16 червня 2018 року в жанрі сучасної естрадної музики взяли участь вихованці комунального закладу «Більмацький районний будинок культури» Євгенія Лященко та Анастасія Романщак (керівник Олена Шевченко). Варто відзначити, що Євгенія вперше виступала на сцені міського Палацу культури, дуже хвилювалася, але виконала свої пісні чудово.  Конкурс пройшов на високому рівні, кожен учасник отримав велике задоволення від свята, від своїх виступів та виступів інших конкурсантів.

Старша група танцювального колективу «Юнона», комунального закладу «Більмацький районний будинок культури» (керівник Панченко Ніна), виступила 17 червня 2018 року в хореографічному жанрі.

Діти отримали естетичне  задоволення  від вдалих  виступів, обмінялися досвідом та знайшли нових друзів.

top toptop top 1top top 3

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна