Робота з Дитячими будинками сімейного типу

21.06.2018 13:28

 

21.06.2018 1Динамічне сьогодення ставить дуже високі вимоги до особистісного розвитку підростаючого покоління. Перехід від «дитинства» до «дорослості» дуже складний. Тому в цей період дуже важливо дати підліткам можливість з’ясувати та відчути особливості спілкування з оточуючими; навчити толерантному неупередженому ставленню до інших, формувати уміння конструктивного вирішення конфліктів.

21 червня 2018 року Більмацький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував та провів для дітей - вихованців Дитячого будинку сімейного типу та дітей з прийомних сімей друге інтерактивне заняття «Розвиток комунікативних навичок. Невербальне спілкування» із тренінгового циклу «Саморозвиток особистості».

Метою заняття було: розвиток комунікативних вмінь та навичок, оволодіння навичками ефективної соціальної поведінки, оптимізація комунікативних можливостей підлітків, вивчення різних стилів спілкування; оволодіння досвідом ефективного спілкування з невербальними компонентами; розвиток культури спілкування у підлітків.

До участі у тренінгу були запрошені працівники відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Комунальної установи «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради (ОТГ), на території якої функціонує Дитячий будинок сімейного типу.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна