У Комиш-Зорі за грантові кошти Уряду Німеччини відремонтовано будинок з соціальними квартирами для внутрішньо переміщених осіб.

21.06.2018 14:55

 

21.06.18 VPO21.06.2018 в урочистій обстановці в селищі Комиш-Зоря відкрито багатоквартирний будинок для переселенців, відремонтований за грантовікошти Уряду Німеччини. Даний проект впроваджує Український фонд соціальних інвестицій.

«Цей будинок у Комиш-Зорі – наш перший об’єкт, де переселенці отримують окремі квартири. Раніше ми відкрили три соціальні гуртожитки у Мелітополі, у яких можна заселитись у окрему кімнату. Незабаром УФСІ розпочне впровадження нового проекту для переселенців, де акцент робиться саме на створенні соціальних квартир. Нашу ідею підтримали німецькі донори з державного банку розвитку KfW», - повідомив Олег Овчінніков, заступник виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій.

«Соціальні квартири для переселенців – це значна інвестиція у майбутнє нашої громади. Адже тепер ми маємо змогу запрошувати у Комиш-Зорю висококваліфікованих спеціалістів, які раніше їхали до великих міст. Ми одна з перших об’єднаних територіальних громад у Запорізькій області і робимо все можливе для залучення інвестицій у розвиток інфраструктури та покращення добробуту громадян», - відзначив Ігор Гнатуша, голова Комиш-Зорянської об’єднаної громади.

Привітали нових жителів громади Комиш-Зорянський селищний голова І.Гнатуша, заступник виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій О.Овчінніков, заступник голови ОДА О.Бабанін, заступник голови РДА О.Василенко та ін.

Комиш-Зорянською селищною об'єднаною територіальною громадою у 2016 році було придбано двоповерховий 4-х квартирний житловий будинок по вулиці Польовій,1а в смт.Комиш-Зоря з метою переобладнання його під гуртожиток для тимчасового розміщення 20 внутрішньо-переміщених осіб одночасно.

Протягом 2017-2018 років у рамках програми Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V» реалізовано мікропроект «Створення житлових умов для ВПО в смт Комиш-Зоря, Більмацький район, Запорізька область (соціальне житло – квартири)/KfW». Загальна вартість реалізації мікропроекту склала 2,5 млн. грн.

21.06.18 VPO121.06.18 VPO221.06.18kz21.06.18kz121.06.18kz221.06.18kz3

 

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна