Особливості створення та функціонування сім’ї патронатного вихователя

22.06.2018 13:11

 

22.08.18Фахівці соціальної сфери, які працюють над вирішенням проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знають, як важко знайти для кожної дитини, особливо дітей підліткового віку, нову сім’ю. Відомо, як травмуюче діє на дітей слово «інтернат». Навіть тимчасово вилучені діти мріють бути в люблячій родині, де їх почують, зрозуміють, підтримають та допоможуть. Найоптимальнішою альтернативою державним інтернатним закладам є сім’я патронатного вихователя. 

     

З метою розширення інформаційного поля про особливості створення та функціонування сім’ї патронатного вихователя 22 червня 2018 року Більмацький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Районного центру зайнятості організував та провів захід: Тематичний виступ «Сімейний патронат: коротко про головне».    

Цільова аудиторія заходу: особи, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості та не мають можливості влаштуватися на постійну роботу за місцем проживання.

Під час проведення заходу було надано: коректно відібраний мінімум інформації, вичерпні відповіді на запитання слухачів; розповсюджено відповідну соціально-інформаційну продукцію (Буклети «Патронат – швидка сімейна допомога»).

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна