Екскурсія до поліції

27.06.2018 12:48

 

27.06.18policija     26.06.2018 Більмацький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із сектором превенції Більмацького відділення поліції БВП ГУНП України в Запорізькій області організували та провели захід до Дня Конституції «Національна поліція: на захисті прав, свобод та законних інтересів дітей» для дітей 9-14 років, а саме - екскурсію до районного відділення поліції.

Під час екскурсії діти мали змогу відвідати пропускний пункт, поспілкуватися із черговим, побачити як працює чергова частина, побувати в кількох робочих кабінетах - дільничних офіцерів поліції, працівників сектору превенції. Та справжнє захоплення в хлопчаків викликала можливість оглянути спеціалізовані автомобілі, спробувати подавати звукові сигнали, говорити в мікрофон, приміряти захисні шоломи та бронежилети, потримати захисні щити.

Метою заходу було: збалансування процесу виховання гуманності та патріотизму; формування почуття гордості за свою Батьківщину та гордості за власний народ; формування почуття захищеності в щоденному житті; підвищення авторитету національної поліції.

27.06.18policija1

 

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна