Набір до магістратури

02.07.2018 13:54

magistratura-1У Запорізькому національному університеті на факультеті соціології та управління триває набір до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (колишня спеціальність «Державна служба», спеціалізація – «Територіальне управління та місцеве самоврядування»).

         Цьогоріч на заочній формі навчання заплановано отримання до 45 бюджетних місць. Строк навчання слухачів за заочною формою – 30 місяців (5 семестрів).

         На навчання за заочною формою за державним замовленням приймаються державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, які здобули ступінь вищої освіти магістра (спеціаліста)/бакалавра, працюють в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік, не досягли на момент подання документів 45 років.

         До заяви про вступ на навчання вступники додають:

- 4 кольорові фотокартки розміром 3х4 см;

- копію диплома про вищу освіту (бакалавра, спеціаліста, магістра з будь-якого - - напряму та спеціальності), а також додатка до нього;

- копію трудової книжки;

- копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер);

- копію паспорта громадянина України;

- копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

         Усі копії засвідчуються в установленому порядку відбірковою комісією Запорізького національного університету. Паспорт громадянина України та військовий квиток (для військовозобов’язаних) представляються особисто.       

         Прийом документів проводиться до 20 липня 2018 року за адресою: м. Запоріжжя, вул. Дніпровська, 33-А (ІV корпус), каб. 315.

         Конкурсний відбір осіб на навчання здійснюватиметься 26-31 липня 2018 року на базі Запорізького національного університету за результатами таких вступних випробувань: «Іноземна мова» (26 липня), «Основи держави і права» (27 липня), «Основи економіки» (30 липня), співбесіда з питань, що стосуються державного управління (3 липня). Лінк на сторінку Приймальної комісії ЗНУ: https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/.

         Консультації по вступу до магістратури – за телефонами:

(061) 228-75-73, 050-010-55-34, 066-606-54-79.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна