Фестиваль "З прабатьківських криниць" у селищі

02.07.2018 14:38

 

28.06.18 fesnival28.06.2018, сьомий рік поспіль, комунальний заклад «Більмацький районний будинок культури» радо зустрічав учасників VІІ Міжрегіонального фестивалю народної творчості «З прабатьківських криниць». Метою Фестивалю є збереження історичної пам’яті, відродження та популяризація культурних цінностей українського народу, відтворення та збереження традицій, які відображають колорит, автентичність і самобутність, підвищення виконавської майстерності аматорських колективів, формування у підростаючого покоління національної гідності, поваги до історичної спадщини.

На святково оформленому майданчику в цей день зібралося багато гостей, які цінують українські традиції, пісні та танці.

Свою творчість представили учасникихудожньоїсамодіяльності районного Будинкукультури, народніколективи району та гостііз м. Бердянськ та смт. Розівка. Всі колективи та виконавці отримали дипломи організаторів фестивалю та пам’ятні сувеніри.

Також мешканці та гості селища мали можливістьоглянути виставку декоративно - прикладного мистецтва. Для гостей була організована виїзна торгівля, а для маленьких глядачів селища працювало дитяче містечко.

28.06.18 fesnival128.06.18 fesnival2

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна