Непримустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення трудових відносин

         Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. З метою захисту прав застрахованих осіб з 01 січня 2015 року введено обов’язкову сплату роботодавцями єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від мінімальної заробітної плати у разі, якщо працівник за основним місцем роботи отримує суму меншу за мінімальну зарплату.

         Чинним законодавством передбачається значне посилення відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю, у тому числі і нелегальної зайнятості.

         В Україні легалізація виплати заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками – це завдання загальнонаціонального масштабу, виконання якого забезпечить соціальні гарантій громадян у майбутньому.

         Тож Пологівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 вересня №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» та з метою наповнення бюджету Пенсійного фонду України проводить інформаційно – роз’яснювальну роботу та нагадує, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу в установленому порядку. Закликаємо і страхувальників і працівників дотримуватися законодавчих норм

         Відповідальність за неофіційне працевлаштування – штраф у розмірі 111690 грн. за кожного працівника.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна