Тепловий режим в ЦРЛ забезпечено

07.11.2018 11:01

likarnya2Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 18.10.2018 №409 розпочато опалювальний сезон 2018-2019 років в закладах соціальної сфери району.

З метою моніторингу виконання заходів з підготовки до опалювального сезону та забезпечення належного температурного режиму на об'єктах соціальної сфери, голова райдержадміністрації А.В.Попов та його перший заступник О.П.Василенко 05.11.2018 відвідали центральну районну лікарню, де нещодавно завершився капітальний ремонт теплотраси. До цього ремонт тепломережі ЦРЛ не проводився більше 10 років, що призвело до зношеності труб та постійних втрат тепла. Депутати районної ради пішли назустріч керівництву лікарні для вирішення цього болючого питання за рахунок коштів районного бюджету. Рішенням районної ради від 06.09.2018 №6 з районного бюджету на капітальний ремонт теплотраси ЦРЛ із заміною та утепленням труб  виділено 650 тис.грн.

 

Роботи з демонтажу старих труб, зачистку теплотраси та монтаж нових труб підрядною організацією завершено до кінця жовтня поточного року. Під час випробувальних робіт виник порив траси між лікувальним корпусом та поліклінікою, який був оперативно ліквідований власними силами ЦРЛ. На сьогодні проведені випробування під тиском повітря нової теплотраси, утеплені труби та до 10 листопада планується засипати траншею і спланувати територію.

Проведені заходи дали змогу забезпечити належний температурний режим в приміщеннях лікарняних відділень та поліклініки ЦРЛ, в чому переконалось керівництво райдержадміністрації, відвідавши акушерсько-гінекологічне відділення. За словами головного лікаря ЦРЛ В.М. Мацюці, запроваджений щоденний моніторинг теплового режиму всіх приміщень лікарні підтверджує його відповідність встановленим нормам.

Під час робочого візиту А.В.Попов наголосив про всебічну особисту підтримку вирішенню проблемних питань, покращенню матеріальної бази лікарні, як голови райдержадміністрації, так і депутата обласної ради, бо центральна районна лікарня є соціально важливим об’єктом для нашого району.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна