НА ТЕРИТОРІЇ БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ПРОВЕДЕНО ВАКЦИНАЦІЮ ВІД СКАЗУ ДЛЯ ДИКИХ ТВАРИН

04.12.2018 16:26

IMG 20181130 104119Сказ-особливо небезпечна гостра вірусна хвороба тварин і людини, яка характеризується ознаками поліенцефаліту, паралічами і абсолютною смертністю. Боротьба зі сказом в Україні базується на виконанні комплексу антирабічних ветеринарно-санітарних заходів направлених на профілактику та ліквідацію сказу серед основних резервуарів сказу. Як показує досвід європейських країн, найефективнішим та найдієвішим вирішенням питання ліквідації сказу серед диких м’ясоїдних тварин є обробка мисливських угідь шляхом розкладання принад з вакциною.

Спеціалістами ветеринарної медицини разом із користувачами мисливських угідь на території Більмацького району проведено пероральну імунізацію диких м'ясоїдних тварин на площі 1223 кв.км.

Відповідно до розподілу, за кошти держбюджету для нашого району було закуплено 24 471 дозу вакциниантирабічної (проти сказу) для пероральної імунізації м'ясоїдних тварин «Орсівак», на загальну суму 715 296 грн.

Вакцина у вигляді брикетів, складається з їстівної приманки, всередині якої вмонтовано блістер з діючою речовиною. Розповсюдження вакцини здійснювалося в ареалах проживання диких тварин (в полях, лісах лісосмугах), за винятком населених пунктів.

Тому звертаємося до мешканців району на початку грудня 2018 року утриматись від пвідпочинку за межами населених пунктів та в разі виявлення брикетів не брати їх в руки та не переміщати.

IMG 20181130 104130

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна