Привітання від голови РДА Артема Попова

29.12.2018 12:00

novuj-rik-1Шановні жителі Більмацького району!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2019 рокомта Різдвом Христовим!

Надійшла святкова, світла і радісна пора Новорічних і Різдвяних свят. Усі ми, прощаючись із роком прожитим, сповнені надій і сподівань на краще життя в майбутньому – на мир і злагоду в наших родинах та країні. І кожен крок, зроблений нами в омріяному напрямі, залежатиме від нас самих, від наших зусиль та вибору. Пам’ятаймо: ніщо добре не дається легко. Тому ми будемо віддавати всі сили, розум і серце, щоб зробити наше майбутнє щасливим.

У ці новорічні дні ми всі сподіваємось, що в новому році нас чекають яскраві події і добрі звершення. У новорічну ніч ми намагаємось бути разом з рідними і близькими людьми. Ми уважні до батьків, охоче ділимо радість з друзями, бажаємо щастя дітям. Тож нехай це буде не лише в новорічну ніч, нехай це буде завжди. І тоді кожен із нас в новому році обов’язково доб’ється успіху. Вітаючи один одного зі святом, згадаймо і наших воїнів, які захищають нас на Сході України, і побажаємо їм щасливого повернення з перемогою до рідних домівок.

Від усієї душі зичу всім вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів і близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і сподівання, а в оселях панують мир, взаєморозуміння й любов.

З Новим роком і Різдвом Христовим!

З повагою
голова районної
державної адміністрації, депутат
Запорізької обласної ради                                                                      Артем Попов
 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна