УВАГА!!! Ускладнення погодних умов

03.01.2019 17:06

POGODA03.01.2019 під керівництвом голови райдержадміністрації Артема Попова відбулася робоча нарада з питання організації оперативного реагування на надзвичайну ситуацію, пов'язану з ускладненням погодних умов.

       За оперативною інформацією Українського Гідрометеорологічного центру Державної служби України з надзвичайних ситуацій у східних та південно-східних областях України 4-5 січня 2019 року очікується погіршення погодних умов. В деяких областях, в тому числі і Запорізькій, вдень 4 січня випадатиме значний сніг, подекуди з дощем, посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, в окремих районах налипання мокрого снігу та ожеледь, приріст снігового покриву 15-20 сантиметрів; протягом ночі 5 січня послаблення, вдень 5 січня припинення опадів і явищ.

         Під час робочої наради, в якій взяв участь начальник відділу УПД Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Євген Слабишев, керівники районних служб цивільного захисту, сільські, селищні голови обговорили стан готовності відповідних служб життєзабезпечення населення району до ліквідації негоди, залучення до розчистки доріг загального користування суб'єктів господарювання, які мають відповідну снігоочисну техніку.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна